Інновації та технології STIHL для професіоналів

Дізнайтеся, що виділяє перевірену якість STIHL і як технології STIHL дозволяють професіоналам перевершити самих себе.

Покращена продуктивність – перевірена якість STIHL 

Коли йдеться про професійне використання інструменту, продуктивність і надійність є важливими для успішного виконання Ваших проектів. Ось чому ми зосереджуємось на тому, щоб ніколи не задовольнятися досягнутим та завжди кидати виклик межам можливого. Тільки так ми можемо завжди гарантувати Вам найкращі інструменти, рішення та обладнання, щоб полегшити Вашу роботу та зробити внесок в унікальну роботу.

Технології STIHL. Для всіх, хто працює на вулиці.

У нас є для Вас ще більше інновацій: наша акумуляторна повітродувка BGA 86 пропонує Вам нову систему зниження шуму для роботи з низьким рівнем шуму, а ланцюгова пила MSA 300 – це перша професійна акумуляторна мотопила від STIHL із панеллю управління та оповіщення. Акумуляторний моторіз TSA 230 із нульовим рівнем викидів також підходить для роботи в приміщенні, а інтегроване підключення водопроводу негайно зв’язує будь-який пил.

Ваш партнер для професійного застосування

Спеціалізований дилер STIHL — Ваш партнер у професійному застосуванні. Завдяки своїм знанням і досвіду він підтримає Вас у виборі правильних інструментів і запропонує Вам першокласне обслуговування клієнтів і технічне обслуговування. Знайдіть дилера STIHL поблизу Вас і переконайтеся в цьому самі.

НАДІЙНЕ ЗАХИСНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ КОЖНОГО ЗАВДАННЯ.

Троє чоловіків у захисному спорядженні перед автомобілем із відкритим багажником і акумуляторними інструментами STIHL всередині

ПРАЦЮЙТЕ КОМФОРТНО ТА БЕЗПЕЧНО

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів. 

Надійний захист із голови до ніг

Інноваційні рішення для професіоналів у всіх галузях.

У садівництві та ландшафтному дизайні, лісовому господарстві чи будівництві – STIHL пропонує Вам інноваційні рішення, які полегшать і покращать професійну роботу. Дізнайтеся тут, які технології та інновації зараз актуальні у Вашій галузі.

 

 

Вам може бути цікаво