Акційні пропозиції ЛИПНЯ 2024

Акція 2024: мотокоси та кущорізи зі знижками до 15%

Життя за містом має свій особливий стиль та ритм. Близькість до природи та можливість власноруч створювати ландшафтні шедеври, вирощувати овочі та фрукти приваблює багатьох мешканців міст. Кожен власник заміського господарства знає, що незалежно від його розмірів, робота знайдеться завжди.

Літо - найкращий час для потужних  мотокіс та кущорізів STIHL, які вже давно стали мрією кожного господаря!

Залежно від потужності двигуна мотокоси та косильної гарнітури Ви без зайвих зусиль та фізичного навантаження зможете проріджувати зелені насадження, доглядати за газоном, заготовляти сіно, скошувати кущі, очерет, чагарник тощо.

Деталі акції

Для того, щоб трава на Вашій ділянці не виростала вище голови, STIHL має цілий арсенал сучасних мотокіс, тримерів та кущорізів,  як для домашнього господарства, так і для професійного використання.

Завітайте до офіційного дилера STIHL у Вашому місті та скористайтесь можливістю заощадити до 15% при покупці мотокоси чи кущоріза під час АКЦІЇ, яка діятиме з 01.07 по 30.07.2024р. в офіційній дилерській мережі по всій Україні.  

Дізнайтеся про акційні мотокоси та кущорізи вже зараз!

Надійне захисне спорядження для кожного завдання

Троє чоловіків у захисному спорядженні перед автомобілем із відкритим багажником і акумуляторними інструментами STIHL всередині

Працюйте комфортно та безпечно

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів. 

Віддаєте перевагу особистому спілкуванню? Завітайте до офіційного дилера у своєму місті

Більше корисного читайте в наступних розділах