Акційні пропозиції ВЕСНИ 2024

Акція 2024: професійні бензопили та обприскувачі зі знижками до 10%

Перші теплі промені сонця вже завітали до нас,  даруючи сподівання на ранню весну та початок сезону садово-городніх робіт. Потреби власників приватних заміських господарств,  аграріїв, фермерів, комунальних та лісових господарств у весняний період залишаються незмінними.

Треба добре подбати про весняну обрізку плодових дерев, винограду та ягідних кущів, попередити їх захворювання та ураження шкідниками,  вчасно провести захисне обприскування або позакореневе підживлення рослин, щоб отримати гарний врожай восени.

Деталі акції

Піклуючись про наших клієнтів ми прагнемо запропонувати вигідні умови для придбання бензопил STIHL саме тоді, коли вони найбільше вам потрібні. 

Сезонна знижка 10% на популярні професійні моделі бензопили STIHL вже чекають на вас в офіційній дилерській мережі по всій Україні. Завітайте до найближчого дилера у своєму місті вже сьогодні. 

Акційні знижкі до 10% діятимуть і на потужні бензинові ранцеві обприскувачі STIHL на зазначені нижче моделі.

Акція діє з 1 лютого до 30 квітня 2024 року в офіційній дилерській мережі по всій Україні.

Рання весна принесла знижки до 15% і на бензинові мотокоси та кущорізи STIHL,  які діятимуть з 4 березня до 30 квітня 2024 року в офіційній дилерській мережі.  

 

Дізнайтеся про акційні бензопили вже зараз!

Професійний вальник лісу

Дізнайтеся про акційні обприскувачі вже зараз!

Дізнайтеся про акційні мотокоси та кущорізи вже зараз!

Надійне захисне спорядження для кожного завдання

Троє чоловіків у захисному спорядженні перед автомобілем із відкритим багажником і акумуляторними інструментами STIHL всередині

Працюйте комфортно та безпечно

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів. 

Віддаєте перевагу особистому спілкуванню? Завітайте до офіційного дилера у своєму місті

Більше корисного читайте в наступних розділах