Акційні пропозиції ОСЕНІ 2023

Осінь традиційно лишається насиченою справами порою року, як для приватних, так і для професійних користувачів техніки STIHL. Потрібно запастись дровами для опалення будинку взимку, підготувати сад до зимування, спиляти пошкоджені негодою чи відмерлі дерева тощо. Потреби власників приватних заміських господарств, фермерів, комунальних та лісових господарств в осінній період залишаються незмінними.

Заготовити дрова

Сезонні знижки до 15%

Піклуючись про наших клієнтів ми прагнемо запропонувати вигідні умови для придбання бензопил STIHL саме тоді, коли вони найбільше вам потрібні. 

Сезонні знижки до 15% на бензопили STIHL вже чекають на вас в офіційній дилерській мережі по всій Україні. Завітайте до найближчого дилера у своєму місті вже сьогодні. 

Акція діє з 11 вересня до 31 грудня 2023 року в офіційній дилерській мережі по всій Україні. 

Бензопила STIHL MS 170

Осіння акція

Найдемократичніша за ціною бензопила для домашнього господарства STIHL MS 170 всього за 5999 грн. пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості.

Її потужність є оптимальною для таких популярних завдань на присадибній ділянці як заготівля дров, догляд за садом, обрізка дерев, майстрування з дерева.

 

Бензопила STIHL MS 180

Осіння акція

Легендарна бензопила STIHL MS 180 стане незамінною у вашому господарстві під час заготівлі дров, догляду за садом, обрізки гілок, майстрування з дерева. Зручна в керуванні, вагою лише 3,9 кг, із боковим натягуванням ланцюга та карбюратором із компенсатором – бензинова мотопила STIHL MS 180 має найкраще співвідношення ціна-якість. 

Під час дії АКЦІЇ в офіційній дилерській мережі по Україні  бензопила  STIHL MS 180 коштуватиме 6 519 грн., відтак ваша економія складе 1150 грн!

Професійні бензопили STIHL зі знижкою 10%

Професійний вальник лісу

Професійна бензопила STIHL MS 260

Осіння акція

В професійному класі бензопил вигідною покупкою стане бензопила STIHL MS 260, що важить лише 4,8 кг та має потужність 3.5 к.с.!

Висока потужність, низька вага та ергономічне керування зробили бензопилу STIHL MS 260 улюбленицею серед звалювальників лісу. Витривала та міцна професійна ланцюгова пила STIHL MS 260 призначена для догляду за молодим лісом, звалювання м'якої та тонкомірної деревини, будівництва з дерева, заготівлі дров. 

Під час дії АКЦІЇ в офіційній дилерській мережі по Україні  бензопила  STIHL MS 260 коштуватиме 17899 грн., відтак ваша економія складе 1990 грн!

АКЦІЙНІ БЕНЗОПИЛИ STIHL ЗІ ЗНИЖКАМИ ДО 15%

Віддаєте перевагу особистому спілкуванню? Завітайте до офіційного дилера у своєму місті

Надійне захисне спорядження для кожного завдання

Троє чоловіків у захисному спорядженні перед автомобілем із відкритим багажником і акумуляторними інструментами STIHL всередині

Працюйте комфортно та безпечно

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів. 

Більше корисного читайте в наступних розділах