Корисні знання від професіоналів для професіоналів

старий-текст

Віртуальний тур заводами STIHL

Якщо Ви потрапите за лаштунки STIHL, Ви отримаєте ексклюзивне уявлення про виробництво направляючих шин та ланцюгів STIHL завдяки власним інноваційним розробкам. Ми також розкажемо про наше власне виробництво акумуляторів у Вайблінгені.  

Звіт про екологічність STIHL на планшеті

Екологічність і біорізноманіття

Питання екологічності, такі як екологічно чисте озеленення фасадів і просування біорізноманіття в містах і муніципалітетах, є дуже актуальними. Яку роль відіграють екологічність і біорізноманіття для професійного сектору? А яка робота сприяє захисту клімату? Тут Ви дізнаєтеся більше.

Офіційний дилер STIHL — Ваш надійний партнер

Офіційний дилер STIHL — Ваш партнер у професійному застосуванні. Завдяки своїм знанням і досвіду він підтримає Вас у виборі правильних інструментів і запропонує Вам першокласне сервісне і технічне обслуговування. Знайдіть дилера STIHL поблизу Вас і переконайтеся в цьому самі.

Надійне захисне спорядження для кожного завдання

Троє чоловіків у захисному спорядженні STIHL біля автомобіля з відкритим багажником

ПРАЦЮЙТЕ КОМФОРТНО ТА БЕЗПЕЧНО

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів. 

Надійний захист із голови до ніг

 

 

Надаєте перевагу особистому спілкуванню? Завітай до найближчого дилера у своєму місті

Вам може бути цікаво