Догляд за садом

фахові поради щодо догляду за садом

Любите насолоджуватись відпочинком у затінку свого саду? Ми зібрали для вас корисні поради щодо догляду за садом та газоном, формування та підстригання декоративних кущів та живоплоту, компостування та екологічну переробку садових відходів. Бажаємо приємного читання! 

Kleines Häuschen mit Garten, im Vordergrund eine Gartenbank auf grünem Rasen

догляд за газоном

Весна, літо, осінь чи зима: власники заміських господарств завжди мають чим зайнятися. Особливого догляду потребує газон. Підживлення, виявлення проблем, полив та косіння. Щоб догляд за газоном приносив задоволення, ми поділимось із вами головними секретами та лайфхаками, які варто знати та використовувати у будь-яку пору року.

Die Frau schneidet Hecke

догляд за живоплотом та декоративними кущами

Перетворіть свій сад на місце для відпочинку та оточіть його розкішним живоплотом. На сторінках розділу щодо догляду за живоплотом ви знайдете корисну інформацію про правильну обрізку, формування, щоденний догляд або про те, як розпізнати хвороби живоплоту та боротися з ними.

Schubkarre mit Gartenabfällen neben Komposthaufen

Переробка садових відходів

Догляд за садом завжди призводить до утворення відходів, які потрібно утилізувати. Але куди подіти обрізки кущів, дерев та старе листя? Ми зібрали для вас поради, чому не варто спалювати садові відходи та як можна їх правильно переробити.

товсті дрова

РОЗПАЛЮВАННЯ ВОГНЮ: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ДРОВА НЕ ГОРЯТЬ?

Проблема відома, мабуть, кожному власнику каміну: дрова не горять, не розгоряються, чи просто ледво тліють. Цій проблемі, однак, можна зарадити. Часто буває, що вогню заважають горіти різні дрібниці. Розпалювання вогню - це мистецтво. У цій статті Ви знайдете поширені причини поганого горіння вогню і прості способи усунення цих проблем.

все про сорти деревини

ВСЕ ПРО СОРТИ ДЕРЕВИНИ І ЇХ ЕНЕРГЕТИЧНУ ЦІННІСТЬ

На цій сторінці ми приготували для Вас відомості про те, як вибрати і заготовити дрова для опалення. Яка опалювальна цінність різних сортів деревини і які з них краще підходять для каміну чи котла - читайте в цьому розділі.

роботи в травні

ТОП-10 САДОВИХ РОБІТ НА ПРИСАДИБНІЙ ДІЛЯНЦІ У ТРАВНІ

Травень – один із найбільш насичених місяців не тільки весни, а й усього садового сезону. Саме зараз, в період цвітіння та інтенсивного росту рослин, в саду потрібно виконати ударний обсяг робіт з догляду за плодовими деревами, кущами і багаторічними рослинами.

Це може бути корисним