STIHL у світі

Історія інновацій компанії STIHL почалась ще в далекому 1926 році з розробки переносної ланцюгової пили, яка працювала спочатку на електричному, а потім на бензиновому двигуні та стала основою успіху компанії. Від тоді компанія STIHL постійно задає ринку нові імпульси. Багато з того, що сьогодні є стандартом, було винайдено, розроблено та впроваджено у серійне виробництво саме компанією STIHL.

Більше ніж 2 300 патентів має компанія STIHL у всьому світі. Близько 700 співробітників в головному офісі у Німеччині працюють над розробкою нових продуктів.

Дякуємо за інтерес до компанії STIHL. Тут ви знайдете актуальну інформацію про компанію, головні новини, розробки та винаходи. З перших вуст і дуже актуально. 

Новини STIHL в світі

Дайджест останніх новин компанії STIHL в світі.

Актуальні новини компанії, офіційні прес-релізи, інтерв’ю з фахівцями та представниками компанії на топові теми галузі, анонси новинок - дізнавайтесь про події світу STIHL першими!

З моменту свого заснування компанія STIHL робить ставку на революційні ідеї та розробки. За свою майже 100-літню історію ім'я компанії стало синонімом передових технологій. Сьогодні у всьому світі бренд STIHL означає високу якість продукції й обслуговування.

Зазерніть за лаштунки виробництва напрямних шин та акумуляторів STIHL, дізнатись більше про історію та цінності компанії STIHL на сторінках наступних розділів.

ще більше цікавих тем зі світу stihl

Віддаєте перевагу спілкуванню наживо? Завітайте до офіційного дилера stihl вже сьогодні