Дайджест останніх новин компанії STIHL у світі.

В цьому розділі ви дізнаєтесь актуальні новини компанії, офіційні прес-релізи, інтерв’ю з фахівцями та представниками компанії на топові теми галузі.

Група компаній STIHL розробляє, виготовляє та розповсюджує інструменти з моторним приводом для лісового та сільського господарства, а також для догляду за ландшафтом, будівельної галузі та власників і власниць заміських господарств. Цифрові рішення та послуги доповнюють наш широкий асортимент продукції. Продукція STIHL продається через офіційних дилерів, які також надають сервісні послуги. 42 дочірні компанії, близько 120 імпортерів та понад 55 000 спеціалізованих дилерів у більш ніж 160 країнах світу.

На Міжнародному дні ЗМІ компанія STIHL представила численні інновації та нові продукти

STIHL прогнозує курс на зростання

Група компаній STIHL підводить підсумки восьми місяців, що стали для неї непростим випробуванням. Під час прес-конференції у Вайблінген члени правління підсумовували результати роботи за вісім місяців 2023 року, ділилися планам розвитку на майбутнє та  представили чисельні новинки асортименту продукції STIHL.

50-stihl-brasil

50-річний ювілей STIHL Бразилія

50-річний ювілей бразильської дочірньої компанії STIHL Ferramentas Motorizadas Ltda. є особливим. У 1973 році компанія STIHL заснувала свою першу в Південній Америці дочірню компанію, що ознаменувало початок її міжнародної виробничої мережі.

Mogatec

Mogatec, ласкаво просимо до групи STIHL!

Компанії STIHL та Mogatec тісно співпрацюють вже майже 30 років. І тепер Mogatec офіційно входить до групи компаній STIHL. STIHL придбав компанію Mogatec, що спеціалізується на виробництві садової техніки.

ще більше цікавих тем зі світу stihl