50-річний ювілей STIHL Бразилія. Вітаємо!

50-річний ювілей бразильської дочірньої компанії STIHL Ferramentas Motorizadas Ltda. є особливим. У 1973 році компанія STIHL заснувала свою першу дочірню компанію в Південній Америці, що ознаменувало початок створення міжнародної виробничої мережі. Перший завод компанії з виробництва бензопил за межами Німеччини відкрився в орендованому приміщенні в Сан-Леопольдо, розташованому на північ від Порту-Алегрі в найпівденнішому штаті Бразилії.

Компанія STIHL Бразилія передала золоту бензопилу Гансу Петеру Штіль на знак вдячності за довіру та партнерство. На фото зліва направо: Клеомар Луїс Прунцель (віце-президент з фінансів), Арно Томазіні (віце-президент з операційної діяльності), Ромаріо Перейра Брітто (віце-президент з маркетингових продажів), Ганс Петер Штіль, Клаудіо Гюнтер (керуючий директор)
Компанія STIHL Бразилія передала золоту бензопилу Гансу Петеру Штіль на знак вдячності за довіру та партнерство. На фото зліва направо: Клеомар Луїс Прунцель (керівник фінансового відділу), Арно Томазіні (віце-президент з операційної діяльності), Ромаріо Перейра Брітто (керівник маркетингу), Ганс Петер Штіль та Клаудіо Гюнтер (генеральний директор STIHL Бразилія)

З моменту свого заснування компанія STIHL Бразилія перетворилась у найбільшу дочірню компанію групи STIHL і, як виробник циліндрів, стала одним з найважливіших членів міжнародної виробничої мережі. 90% усіх циліндрів, що використовуються в групі компаній STIHL, походять з Бразилії.

З моменту заснування в Сан-Леопольдо компанією STIHL Бразилія було виготовлено понад 15,4 мільйона двигунів. З 1983 року з бразильського заводу вийшло понад 15,8 мільйона напрямних рейок, а з 1996 року - понад 125 мільйонів циліндрів.  «За ці роки ми зіткнулися з багатьма досягненнями та викликами, які привели нас так далеко», – сказав Клаудіо Гюнтер, керуючий директор STIHL Бразилія. «Все це стало можливим лише завдяки довірі родини STIHL та Консультативної ради в Бразилії як стратегічного активу для її діяльності».

 Цей завод відкрив двері для південноамериканського ринку і, налічуючи 3280 співробітників, став одним з найважливіших роботодавців у регіоні та був неодноразово визнаний як «Найкращий роботодавець».

STIHL Бразилія святкує свій 50-річний ювілей різноманітними заходами протягом усього року. Головною подією стала урочиста вечеря в Порту-Алегрі 11 жовтня, на яку було запрошено близько 500 гостей, серед яких були губернатор штату, керуючі директори південноамериканських дочірніх компаній, представники найбільших південноамериканських торгових партнерів та співробітники STIHL Бразилія. Захід відвідали представники правління компанії STIHL в особі Селіни Штіль та Карен Тебар, заступники голови наглядової ради та консультативної ради компанії STIHL, а також Ганс Петер Штіль, який на посаді генерального директора протягом багатьох років був ключовою рушійною силою виведення групи компаній STIHL на міжнародний рівень у 1960-х роках . «Те, чого вдалося досягти тут за 50 років, ґрунтується насамперед на наших кваліфікованих і відданих своїй справі співробітниках», – сказала Селіна Штіль. «Від імені моєї сім'ї та Виконавчої ради я дякую всім вам за ваші зусилля, вашу творчість, вашу відданість справі та високо ціную ваші досягнення».