Мийки високого тиску

FilterIconФільтри

Категорія користувачів
Тип приводу
Робочий тиск
Макс. витрати води
Ціна
8 з 8 товарів

Приладдя та аксесуари

МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ ВІД STIHL ПРОТИ СТІЙКИХ ЗАБРУДНЕНЬ.

Чи то для приватного використання, чи то в професійний сфері: якщо ви хочете ретельно та ефективно видалити стійкі забруднення, апарат високого тиску STIHL - це завжди правильний вибір. Зручні та ефективні.

МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ STIHL: ПРОДУМАНІ, ЕРГОНОМІЧНІ ТА УНІВЕРСАЛЬНІ

STIHL пропонує широкий вибір потужних очисних пристроїв для різних сфер застосування в приватному та професійному секторі. Асортимент охоплює інструменти для домашнього використання, моделі для комерційного застосування в майстернях, а також професійні очищувачі для сільського та лісового господарства, комунальних служб і будівельної галузі. Залежно від мети і частоти використання, вибирайте з компактних, середніх або професійних апаратів високого тиску.

Споживана потужність окремих моделей варіюється від 1,7 до 6,5 кВт. Робочий тиск може становити від 10 до 100 бар, а максимальний - від 35 до 220 бар. Максимальна витрата води в літрах на годину становить 440 л у найменшій або 1130 л у найбільшій моделі.

З кожним з наших апаратів високого тиску холодної води складна технологія гарантує, що ви можете виконувати свою роботу комфортно та ефективно.

Хоча різні моделі відрізняються за вагою та продуктивністю, всі вони мають однакові характеристики:

  • міцна головка насоса з алюмінію або латуні
  • роз'ємне з'єднання для насадок (заміна здійснюється без інструментів)
  • інтегрований тримач для аксесуарів, завдяки чому ви можете працювати більш мобільно
  • шарнірне з'єднання шланга з пістолетом
  • можливість регулювання напору води
  • тихий, потужний асинхронний двигун

Моделі з позначкою «PLUS» також оснащені барабаном для шланга, який полегшує його згортання та розгортання.

МИЙКА ВИСОКОГО ТИСКУ ПОБУТОВОГО КЛАСУ

Коли погодні умови та постійне використання призводять до утворення стійкого бруду, настає час взяти справу в свої руки. Наприклад, за допомогою міні-мийки STIHL компакт-класу. За допомогою маневреного, простого у використанні пристрою ви легко очистите сильно забруднену плитку, почистите садові меблі, тротуари або подбаєте про те, щоб ваш автомобіль засяяв новим блиском. Практичні комфортні функції зроблять вашу роботу з прибирання максимально приємною. До речі, компактний апарат високого тиску можна легко транспортувати та зберігати.

МИЙКА ВИСОКОГО ТИСКУ СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ ПОТУЖНОСТІ

Ви вимогливий домовласник, якому потрібен апарат високого тиску для прибирання саду та будинку, або ж вам потрібен апарат високого тиску для роботи? На великих ділянках, у майстернях або в готелях для комерційного використання підійде апарат високого тиску STIHL середнього класу потужності, який забезпечить Вам чистоту наприкінці робочого дня. Наші універсальні міні-мийки вирізняються збільшеним радіусом дії та підвищеним тиском води. Але часто вам навіть не потрібна повна потужність: залежно від поверхні та забруднення ви можете просто зменшити робочий тиск. Це економить воду і захищає чутливі поверхні. Завдяки вбудованому манометру ви завжди можете контролювати тиск. Завдяки нашій системі дозування миючого засобу ви можете додавати саме ту кількість миючого засобу або засобу для догляду, яка вам потрібна.

МИЮЧІ ТА ДОГЛЯДОВІ ЗАСОБИ І ПРАКТИЧНЕ ПРИЛАДДЯ

Для особливо стійких забруднень очищення чистою водою під високим тиском іноді буває недостатньо. Тоді саме час заправити міні-мийку засобом для чищення STIHL. Від універсальних до спеціальних засобів для чищення - у нас ви знайдете ефективний засіб для будь-якого стану поверхні. Важливо знати: компанія STIHL у всіх своїх продуктах приділяє особливу увагу безпеці для навколишнього середовища та захисту обладнання. Завдяки нашому широкому асортименту приладдя ви можете вдосконалити свої інструменти та забезпечити ще більш широку сферу застосування. За потреби ви можете розширити та доповнити свій пристрій для прибирання мийною щіткою, щіткою для поверхонь, набором для чищення транспортних засобів, професійним всмоктувачем, насадками для швидкого з'єднання, спеціальними насадками та багатьма іншими аксесуарами. Всі приладдя для апаратів високого тиску, а також різноманітні засоби для чищення та догляду Ви можете придбати безпосередньо в офіційного дилера STIHL.

"