Віртуальний тур заводами STIHL

Якщо Ви потрапите за лаштунки STIHL, Ви отримаєте ексклюзивне уявлення про виробництво направляючих шин та ланцюгів STIHL завдяки власним інноваційним розробкам. Ми також розкажемо про наше власне виробництво акумуляторів у Вайблінгені.  

Виробництво направляючих шин на заводі STIHL

Ланцюги STIHL: швейцарська точність з власного заводу

Всі ланцюги і кожна шина STIHL є нашою власною розробкою. Таким чином ми гарантуємо, що ріжуча гарнітура і двигун завжди оптимально доповнюватимуть один до одного. І саме це забезпечує найкращу продуктивність під час роботи.

Виробництво направляючих шин на заводі STIHL

Шини Stihl: від розробки до виробництва 

Усі направляючі шини STIHL розробляються та виготовляються компанією самостійно. Це гарантує, що ріжуча гарнітура та мотопила будуть оптимально підібрані один до одного – для найкращої продуктивності — щоб ви могли зосередитись на роботі.

Співробітник заводу з виробництва акумуляторів упаковує в коробку акумуляторний інструмент STIHL

Виробництво акумуляторів 

STIHL постійно розширює свої акумуляторні технології та має широкий асортимент для професійного використання. STIHL не лише розробляє акумулятори для інструментів, але й виробляє ранцеві акумулятори для професійного використання на власному заводі з виробництва акумуляторів у Вайблінгені.

Офіційний дилер STIHL — Ваш надійний партнер

Офіційний дилер STIHL — Ваш партнер у професійному застосуванні. Завдяки своїм знанням і досвіду він підтримає Вас у виборі правильних інструментів і запропонує Вам першокласне сервісне і технічне обслуговування. Знайдіть дилера STIHL поблизу Вас і переконайтеся в цьому самі.

 

 

Ще більше послуг