Експлуатація та догляд за інструментом

Працюємо з дотриманням техніки безпеки

Безпека та надійність інструменту важливі для будь-якого проекту. Тут ви знайдете поради, які допоможуть вам професійно працювати з кожним інструментом.

Обслуговування акумулятора STIHL AK 10 і AK 20 в сараї для інструментів

ДОГЛЯД ЗА АКУМУЛЯТОРАМИ

Мотоножиці, ланцюгова пила або газонокосарка — все більше інструментів STIHL працюють на практичних літій-іонних акумуляторах. Тут ви можете дізнатися про переваги інструментів з літій-іонними акумуляторами і про те, чому вам не потрібно турбуватися про ефект пам'яті.

Бензинова ланцюгова пила STIHL MS 261 C-M на пеньку в лісі

Мотопили: догляд та використання

Ми підготували для вас поради, які полегшать роботу з мотопилою. Тут ви дізнаєтесь, як обслуговувати пилу, як заточувати й натягувати ланцюг. Ви також знайдете поради щодо захисного спорядження, правильної суміші для ланцюгової пили, як заготовляти дрова чи майструвати з дерева.

Чоловік косить квітковий луг за допомогою STIHL FSA 57

мотокоси: догляд та використання

Окрім правильних засобів захисту та правильної суміші для мотокоси, важливу роль відіграють також своєчасне технічне обслуговування, техніка безпеки та заміна косильної гарнітури. Ми зібрали для вас поради щодо запуску та зберігання мотокоси, технік косіння та інше.

Жінка ставить бензинову газонокосарку STIHL RM 448 TC у гараж

Газонокосарки: догляд та використання

Газонокосарки хочуть перезимувати: у наших статтях ви знайдете поради про те, як підготувати газонокосарку до зимової паузи і як зробити садовий трактор-косарку важливими помічником з прибирання снігу за допомогою відвалу. Ми також пояснимо, як і коли слід заточувати ніж газонокосарки.

Мийка високого тиску STIHL RE 130 plus і мотокоса STIHL зберігаються в гаражі поруч із садовими інструментами

ПОРАДИ ЩОДО РОБОТИ МИЙКОю ВИСОКОГО ТИСКУ

Навіть найстійкіші забруднення можна видалити за допомогою потужного струменя води за допомогою мийки високого тиску. Щоб гарантувати, що робота буде виконана правильно з першого разу і ви отримаєте задоволення від результатів, ми зібрали для вас кілька важливих порад щодо роботи з мийкою високого тиску.

Троє чоловіків у захисному одязі STIHL перед штабелем деревини готуються до роботи з ланцюговою пилою STIHL

ПРАЦЮЙТЕ КОМФОРТНО ТА БЕЗПЕЧНО

Для компанії STIHL безпека праці є найвищим пріоритетом. Саме тому ми зібрали для вас усю важливу інформацію. Дізнайтеся все про класи пилу в різних робочих середовищах, захисний одяг, класи захисту, а також інші рекомендації та поради, щоб зробити роботу безпечнішою. 

STIHL HP Ultra

СИНТЕТИЧНЕ МАСТИЛО STIHL HP ULTRA

STIHL HP Ultra повністю синтетичне мастило із покращеними змащувальними властивостями. Надзвичайно чисте згоряння та біологічно розкладається на 60%. Підходить як для двотактових, так і високопродуктивних двигунів 4-MIX з повітряним охолодженням і зі змащуванням паливно-мастильною сумішшю, у тому числі обладнаних каталізатором.

Більше про іноваційні технології