Портал реєстрації продукту MY STIHL. Переваги та можливості.

MY STIHL:  один акаунт для всіх ваших продуктів stihl

НОВИЙ ПОРТАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ПРОДУКТІВ MY STIHL – УСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАШІ ПРИСТРОЇ В ОДНОМУ МІСЦІ.

Вам більше не доведеться запам’ятовувати дату покупки, серійний номер пристрою чи наступний термін його сервісного обслуговування. Із порталом MySTIHL ви отримуєте безліч персональних переваг, маючи один обліковий запис для всіх ваших пристроїв STIHL.

Окрім інформації про пристрій, ви матимете зручний доступ до інструкцій з експлуатації та багато корисної персоналізованої інформації, яка допоможе зробити користування вашим пристроєм зручнішим. Керуйте вашими пристроями STIHL легко та зручно – за допомогою порталу реєстрації продукту MySTIHL.  

Клієнтський портал MY STIHL на ноутбуці та смартфоні

Переваги реєстрації на порталі MY STIHL:

  • Зручний доступ та керування інформацією про ваш пристрій STIHL в одному місці: дата покупки, серійний номер, гарантійний термін, документи, що підтверджують факт купівлі тощо
  • Підтримка клієнта з питань експлуатації та догляду за продукцією STIHL
  • Нагадування про технічне обслуговування техніки STIHL та запис на сервіс у найближчого спеціалізованого дилера
  • Широкий асортимент посібників, інструкцій з експлуатації та іншої персоналізованої інформації  

Увійдіть або зареєструйтеся на порталі MySTIHL вже зараз, щоб почати користуватись перевагами онлайн-реєстрації продуктів STIHL.

Як зареєструвати пристрій в MY STIHL

Скоро - MY STIHL у мобільному додатку

Додаток MY STIHL

Більше того, незабаром Ви зможете користуватися багатьма перевагами MY STIHL безпосередньо на своєму смартфоні. Завантажте додаток STIHL на свій смартфон вже зараз і не пропустіть більше новин. 

Залишились питання?

Будь ласка, перегляньте найпоширеніші запитання щодо реєстрації продуктів MySTIHL на сторінці за посиланням нижче або зверніться до найближчого дилера STIHL.

ще більше послуг від STIHL