Інновації та революційні винаходи STIHL для ергономічної та безпечної роботи

Технології STIHL для всіх, хто працює на природі і хоче перевершити себе. Дізнайтеся більше про
системи та технології STIHL, такі як аксесуари для інноваційних продуктів.

Системи та технології STIHL 

Техніка STIHL постійно вдосконалюється та пропонує перевірені інновації найвищої якості – будь то системи запуску, двигуни чи акумулятори.

НАДІЙНЕ ЗАХИСНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ КОЖНОГО ЗАВДАННЯ.

Троє чоловіків у захисному спорядженні перед автомобілем із відкритим багажником і акумуляторними інструментами STIHL всередині

ПРАЦЮЙТЕ КОМФОРТНО ТА БЕЗПЕЧНО

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів. 

Власне виробництво ріжучої та косильної гарнітури STIHL

Ланцюги та шини, косильні струни та ножі, а також відрізні диски STIHL забезпечують надійну, точну та ефективну роботу як у професійному секторі, так і в домашньому господарстві. Розробляються та виготовляються компанією STIHL самостійно — для того, щоб ви могли  максимально ефективно працювати із технікою STIHL та зосередитись на завданні. 

Двоє чоловіків сидять у лабораторії за столом з кількома міні-воротами і досліджують частину нового продукту

Інновації та якість

Щоб гарантувати, що всі наші вироби витримують будь-які навантаження та відповідають найвищим вимогам, ми розробили ретельні процедури тестування. Зазирніть за лаштунки і дізнайтеся все про розробку нових продуктів та забезпечення якості в STIHL.
Інновації та якість STIHL в деталях

Розробка інноваційних продуктів з 1926 року

Розвиток і полегшення роботи на природі – з таким баченням засновник компанії Андреас Штіль розробив свою першу бензопилу в 1926 році.  

Сьогодні наша команда експертів працює в центрі розробок для подальшого вдосконалення технологій STIHL. Більш ергономічні, більш ефективні, більш екологічні, із цифровим супроводом та підключенням до  діджитальних рішень. Технології STIHL надихаються вимогами природи і бажанням віддати все.

вам також може бути цікаво