STIHL в Україні: актуальні новини, наші цінності, історія розвитку та не тільки

ТОВ АНДРЕАС ШТІЛЬ, Україна – дочірня компанія транснаціональної холдингової компанії Andreas STIHL AG &Co.KG, до якої входить 42 дочірніх підприємства та яка представлена в 160 країнах світу. STIHL Україна є єдиним імпортером продукції STIHL в Україну та має найбільший офісно-складський комплекс в нашому сегменті ринку, загальною площею 5.800 кв.м, з яких 3.600 кв.м займає склад. Ще однією відмінністю компанії є її відданість фаховій торгівлі через спеціалізовану мережу магазинів.

Надійність та стабільність розвитку компанії можна побачити не лише з її історії. Вміння акумулювати свій досвід та знання для швидкого реагування на нові виклики та форс-мажорні обставини — є не менш важливими. Незалежно від обставин компанія STIHL залишається надійним партнером. На наступних сторінках ви дізнаєте останні новини компанії STIHL в Україні, наші цінності, першочергові завдання та здобутки.

Новини STIHL в Україні

Новини STIHL в Україні

Дайджест останніх новин компанії STIHL в Україні. В цьому розділі ви дізнаєтесь актуальні новини компанії, офіційні прес-релізи, інтерв’ю з фахівцями та представниками компанії на топові теми галузі.

Нагороди та відзнаки

Нагороди та відзнаки

Якісний продукт, успішні проєкти або інші досягнення сприяють формуванню іміджу компанії як ділового лідера з високими стандартами якості та професіоналізму. В цьому розділі ви дізнаєтесь про основні нагороди та відзнаки STIHL в Україні.