Зроби сам – проєкти з дерева своїми руками

Любите майструвати? В цьому розділі ми зібрали різноманітні приклади для створення цікавих проєктів із дерева власноруч. Садові меблі, декор, полиці чи новорічні прикраси з дерева — легко! Надихайтесь нашими ідеями та порадами. 

Mann mit Schutzbrille und Gehörschutz zersägt ein Stammholz mit einer STIHL Benzin-Kettensäge MS 180

Cадові меблі власноруч

Власноруч створені садові меблі заощаджують кошти, виглядають вражаюче та дарують приємне задоволення. Будь то дерев'яний ліхтар, садова лавка, садовий стіл або пісочниця для дітей: ви будете користуватися цими меблями ще більше, якщо вони зроблені своїми руками. У наших статтях ви дізнаєтеся, як зробити меблі самостійно з дерева та за допомогою інструментів STIHL.

Mann schnitzt Eule mit STIHL Kettensäge

Cадовий декор з дерева

Красиві речі, такі як дерев'яні зірки, шведські вогнища та олені, або практичні речі, такі як гніздівлі та кашпо: ви можете легко виготовити власні дерев'яні прикраси для саду! З наших покрокових інструкцій ви дізнаєтесь, як просто це можна зробити за допомогою підручних засобів і, звичайно, інструменту STIHL. 

Ast für Wohndeko nach dem Zersägen mit einem STIHL Akku-Gehölzschneider GTA 26

Домашній декор власноруч

За допомогою наших інструкцій ви зможете швидко створити вражаючі прикраси для дому лише з кількох матеріалів. Світильник, приставний столик, підставка для газет — дозвольте собі надихнутися і створити саме ту прикрасу для дому, яка підходить для вашої оселі. Принесіть природу у свій дім.

Більше для захоплених садівництвом