Будівельна галузь

Не дарма Ви бачите наші професійні машини STIHL на будівельних майданчиках по всьому світу. Тому що STIHL забезпечує потужність, надійність і продуктивність, які потрібні на будівництві. Також Ви завжди отримаєте професійну консультацію та індивідуальне обслуговування.

Людина в захисному спорядженні працює з моторізом

Обладнання для будівництва

Відрізні диски STIHL

Бензоріз STIHL TS 500i на будівництві

Точність, міцність, надійність

Відрізні диски STIHL відповідають найвищим стандартам якості, і їх можна розділити на дві категорії: відрізні диски із синтетичній смолі та алмазні відрізні диски. У цій статті ми підсумували все, що Вам потрібно знати.

Потрібна консультація? Завітайте до офіційного дилера STIHL!

Надійне захисне спорядження для щоденної роботи

Троє чоловіків у захисному спорядженні STIHL і з акумуляторними інструментами STIHL біля відкритого багажника автомобіля, на задньому плані — купа дров

Безпечна для здоров'я робота

Щоб запропонувати вам високий рівень комфорту на додаток до необхідних стандартів безпеки, компанія STIHL самостійно розробляє засоби індивідуального захисту спеціально для повсякденної роботи в лісі, в садівництві та ландшафтному дизайні, а також на будівельних майданчиках. Для цього використовується багаторічний досвід розробників і практичний досвід наших клієнтів. 

Ваш захист з голови до ніг

Добре доглянутий стенд STIHL з роботами-газонокосарками iMOW®

Досвід STIHL: Виставки та заходи

Бажаєте дізнатися більше про STIHL та наші професійні продукти? Тоді відвідайте нас на виставці, ми з нетерпінням чекаємо особистого спілкування з Вами! Дізнайтеся актуальну інформацію про майбутні дати тут.

Експертні знання з перших рук

Вам може бути цікаво