Ланцюги та напрямні шини: потужний та точний різ

Всі ланцюги і кожна шина STIHL є нашою власною розробкою. Таким чином ми гарантуємо, що ріжуча гарнітура і двигун завжди оптимально доповнюватимуть один до одного. І саме це забезпечує найкращу продуктивність під час роботи.

Mann in Schutzausrüstung im Wald, im Vordergrund STIHL Benzin-Kettensäge MS 261 C-M mit Führungsschiene Light 04

завжди точний результат роботи: ланцюги та шини STIHL 

Якщо ви прагнете бути напоготові до будь-яких викликів під час роботи на природі, ви маєте покладатися на свій інструмент та його оснащення. Саме тому компанія STIHL розробляє широкий асортимент ланцюгів і напрямних шин для задоволення будь-яких потреб. Всі ланцюги та шини STIHL вирізняються технічними інноваціями та високою якістю виготовлення. Огляд того, чому обидві деталі є важливими, можна знайти тут.

ланцюги STIHL: швейцарська точність з власного заводу

Ланцюги STIHL - це швейцарська точність, яка протягом десятиліть виготовляється на заводі STIHL у мість Віль, Швейцарія, на спеціальних верстатах, розроблених і виготовлених самою компанією STIHL. Така увага до продукту має величезне значення: сьогодні STIHL може запропонувати ланцюги для будь-якого застосування, будь-якого класу потужності та будь-якої марки бензопили. На практиці це означає: ланцюги STIHL демонструють відмінну продуктивність різання, довговічність і плавність ходу - навіть на бензопилах інших виробників. 

Що вирізняє ланцюги STIHL поміж інших брендів?

Висока експлуатаційна якість ланцюгів STIHL ґрунтується насамперед на численних різноманітних інноваціях у продукті та виробничому процесі, які протягом багатьох років удосконалювалися в ланцюгах для пилок STIHL. До них відносяться:

Всі ці деталі гарантують, що ланцюги STIHL у поєднанні з напрямною шиною, також розробленою компанією STIHL, та двигуном STIHL забезпечують оптимальну продуктивність пиляння.

Напрямні шини STIHL: легкі, міцні, інноваційні

У ланцюгових пилах STIHL все тримається на шині. Вона відповідає за точне ведення ланцюга з мінімальними втратами на тертя та має витримувати надважкі умови експлуатації. Вона є, так би мовити, сполучною ланкою, яка передає потужність двигуна на деревину через ланцюг. Компанія STIHL пропонує відповідні шини для будь-якого застосування, що розробляються та виготовляються самостійно на власних потужностях. Десятиліття досліджень, використання високоякісних матеріалів, інноваційні виробничі процеси та ультрасучасне виробниче обладнання, а також електронне управління виробництвом та заключний контроль якості забезпечують перевірену якість кожної шини STIHL. Саме так кожна напрямна шина STIHL справляється з викликами, якими вона вимірюється день за днем у роботі.

Що вирізняє ланцюги STIHL поміж інших брендів?

Звалювання, обрізка гілок, проріджування, обробка - що б ви не планували робити з бензопилою, з напрямними шинами STIHL ви будете готові до будь-якої роботи. Не в останню чергу завдяки наступним якісним характеристикам:

Шини LIGHT, Carving, Rollomatic ES та Duromatic: шини STIHL для будь-яких викликів

STIHL пропонує відповідні шини для будь-якого застосування. Активні розробки, високоякісні матеріали та інноваційні виробничі процеси гарантують якість STIHL для кожної напрямної шини.

Шини STIHL Light

ТРИКОМПОНЕНТНІ ШИНИ

Універсальні трикомпонентні шини є легкими, але в одночас міцними. Вони складаються з трьох металевих пластин зварених між собою електричним способом, при цьому середня пластина має пустотілі вирізи. Це забезпечує зменшення ваги і в той же час високу стабільність. Завдяки закритому підшипнику на зірочці шини не потребують технічного обслуговування. Це робить їх простими й універсальними у використанні.

Шини STIHL Light

ПОЛЕГШЕНІ ШИНИ

Завдяки спеціальній технології виробництва вага полегшених шин STIHL зменшена до 30% у порівнянні зі звичайними шинами. Це не лише полегшує роботу з мотопилою, але й знижує навантаження на користувача, що особливо важливо під час професійного використання у догляді за деревами та лісовому господарстві. Полегшені шини доступні як для легких та компактних мотопил, так і для потужних професійних моделей.

Бензопила MS 261 C-M із шиною Light 04

Інновації STIHL у фокусі: ланцюг PS3-Pro та шина LIGHT 04

НОВЕ ПОЄДНАННЯ ПОТУЖНОСТІ: ЛАНЦЮГ PS3-Pro та ШИНА LIGHT 04

Це поєднання є ідеальною системою різання як для акумуляторних, так і бензинових мотопил до 2,0 кВт – ланцюг 3⁄8"-PS3 Pro і шина Light 04 з шириною паза 1,1 мм. Завдяки вузькій формі ріжучого зубця й шини досягається до 20 % вища продуктивність різання в порівнянні зі звичайним ланцюгом 3⁄8" PS з товщиною ведучої ланки 1,3 мм. Крім того, кількість розпилів на одному заряді акумулятора також може бути збільшена до 10 %. Але переконливою є не лише ефективність цього комплекту ріжучої гарнітури, а й зручність у роботі з ним. Навіть якщо під час пиляння збільшити натиск, ланцюг рухається по деревині майже без зусиль. Результат, який ви отримаєте: точний і чистий різ та швидке виконання завдання.

ЛЕГКА ПРОТЕ МІЦНА: ІННОВАЦІЙНА ШИНА STIHL LIGHT 04

НОВА шина STIHL Light 04 рекомендована для оснащення бензопил MS 260, MS 261, MS 271 та MS 291. Ви можете вже сьогодні дооснастити свою бензопилу новою полегшеною шиною STIHL Light 04.  Вона зробить ваш робочий день на природі ще приємнішим і надійнішим - завдяки зменшеній вазі, оптимізованій маневреності і меншій віддачі при збереженні звичної стабільності. 

Шина Light 04
Шина нової серії Light 04Шини
Тільки в офіційного дилера
від
925,37 ₴

     

 Відео-огляд: ланцюг STIHL .325" RS PRO & шина Light 04

МАЙСТЕРНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ВІРТУОЗНОЇ РОБОТИ:

Наша нова ріжуча гарнітура може більше. Важить менше. При цьому виконує роботу як ніколи швидко:

 • шина Light 04 на 200 грамів легше
 • відчутно швидше врізання
 • зменшена віддача
 • кращий баланс під час пиляння
 • покращені властивості ведення шини
 • обтічний контур
 • новий, яскравий дизайн

Більша швидкість, ефективність, універсальність і робочий комфорт - все це важливі аргументи «ЗА» на користь нової ріжучої гарнітури. Наша інноваційна комбінація шини Light 04 та ланцюга 23 RS Pro  у будь-якій ситуації відповідає високим вимогам як професіоналів, так і аматорів: під час звалювання, розкряжовування, заготівлі дров, догляду за молодими насадженнями чи роботи в садку. Ви більше не захочете з нею розставатись.

Zwei Führungsschienen Rollomatic und Sägeketten liegen im Wald auf Baumstumpf

Порадник з підбору ланцюгів та шин

Наш онлайн-консультант по ланцюгам і шинам STIHL допоможе вам вибрати відповідний ланцюг та шину для ще більш ефективного використання вашої мотопили чи висоторіза. Всього за кілька кроків ви зможете підібрати оптимальний ріжучий комплект відповідно до ваших вимог.

підсумуємо: головні переваги ланцюгів та шин STIHL

 • Всі ланцюги і кожна напрямна шина STIHL є власною розробкою компанії STIHL.
 • В асортименті STIHL є ланцюги для будь-якого завдання.
 • Ланцюги STIHL підходять для використання із мотопилами інших брендів.
 • Шини STIHL поділяються на трикомпонентні шини, полегшені шини, суцільні шини Rollomatic ES та Duromatic та шини для різьблення.
 • STIHL пропонує відповідні шини для будь-якого застосування.

більше цікавого про інновації та технології