Технічне обслуговування та ремонт: перевага офіційного дилера STIHL

Спеціалізований дилер STIHL обслуговує ланцюгові пилки з напрямною шиною STIHL Light 04 та пиляльним ланцюгом Oilomatic.

Під час заготівлі дров, косіння трави, догляду за газоном та прибирання подвір'я - техніка STIHL захоплює користувачів у всьому світі своєю якістю та надійністю. Для того, щоб задоволення від покупки та користування технікою тривало якомога довше, купуйте продукцію STIHL виключно в офіційній дилерській мережі. Гарантувати оригінальну якість, кваліфікований продаж та сервіс може тільки офіційний дилер STIHL.

Найвища надійність навіть при екстремальних навантаженнях притаманна всім моторним пристроям STIHL. Та навіть якщо будь-яка деталь вийде з ладу, це не проблема. Із офіційним дилером STIHL Ви в надійних руках. Наші офіційні дилери STIHL регулярно проходять навчання, щоб кваліфіковано виконувати технічне обслуговування та ремонт - як для приватного, так і для комерційного використання.

ПОПЕРЕДНЄ ОНЛАЙН РЕЗЕРВУВАННЯ

За допомогою сервісу «Онлайн резервування» ви можете зарезервувати потрібну продукцію онлайн та забрати її безкоштовно в найближчому до вас магазині офіційного дилера STIHL. Крім того, ви можете отримати кваліфіковану консультацію на місці або за телефоном. Під час резервування товару на сайті онлайн-замовлення оберіть «Самовивіз» та скористайтеся перевагами: 

Іконка Замовити онлайн
  • Безкоштовний самовивіз 
  • Компетентна консультація
  • Професійне збирання інструменту 
  • Передача техніки готовою до експлуатації
  • Індивідуальна інструкція
  • Утилізація пакувального матеріалу
  • Гарантія оригінальності продукції
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування
  • Оригінальні запчастини та приладдя

Завітайте до найближчого офіційного дилера у своєму місті!

Більше послуг офіційних дилерів STIHL

Дилер STIHL консультує молодого чоловіка щодо купівлі ланцюгової пили STIHLСпеціалізований дилер STIHL обслуговує ланцюгові пилки з напрямною шиною STIHL Light 04 та пиляльним ланцюгом Oilomatic.Поради від спеціалізованого дилера

Фахова консультація

Дилер STIHL не тільки продає товар. Він завжди надасть компетентну консультацію, кваліфіковано відповість на Ваші запитання, запропонує якісне обслуговування. Він докладе максимум зусиль для того, щоб Ви стали клієнтом на все життя!
ArrowRightIcon

Технічне обслуговування та ремонт

Наші дилери STIHL регулярно проходять навчання, щоб кваліфіковано виконувати сервісне обслуговування та ремонт техінки STIHL - як для приватного, так і для комерційного використання. Які переваги від цього отримає наш користувач? Дізнаємось на цій сторінці.
ArrowRightIcon

Навчальний центр STIHL

STIHL приділяє багато уваги технічній підтримці своєї продукції. Ще засновник фірми, інженер Андреас Штіль, сформулював філософію компанії, яка й сьогодні залишається актуальною для нас: «Кожна бензопила є настільки доброю, наскільки добрим є її сервіс».
ArrowRightIcon

поради щодо догляду за інструментом STIHL