STIHL TIMBERSPORTS®: Вищий клас у спортивній лісозаготівлі

STIHL TIMBERSPORTS®  – це міжнародна серія екстремальних змагань зі спортивної рубки лісу. Недарма вона вважається королівським класом спортивної рубки лісу. Спортсмени змагаються між собою на національних та міжнародних змаганнях - в дисциплінах до трьох сокир та трьох пилок.

Радість на заході STIHL TIMBERSPORTS®

Заходи STIHL TIMBERSPORTS®

Тут ви знайдете огляд усіх офіційних заходів та змагань STIHL TIMBERSPORTS® на всій земній кулі. Ми надаємо вичерпний розклад подій з детальною інформацією про те, що відбувається на заході, дати і час, коли можна придбати квитки, чи буде пряма трансляція з події і після її завершення, як виглядають результати. 

Історія STIHL TIMBERSPORTS®

Спортивна рубка лісу має давню традицію, що налічує понад 150 років, і тому її часто називають «оригінальним екстремальним видом спорту». Коріння цього виду спорту знаходяться в Австралії та Новій Зеландії. Звідти він поширився до Канади, США, Європи і зовсім недавно - до Азії. Читайте більше про історію STIHL TIMBERSPORTS®. 

Дисципліни STIHL TIMBERSPORTS®:

На STIHL TIMBERSPORTS® спортсмени змагаються загалом у шести традиційних дисциплінах спортивного лісорубства – залежно від формату змагань. Три дисципліни виконуються сокирою, три - пилкою. До дисциплін з сокирою належать Underhand Chop, Standing Block Chop und Springboard. Три дисципліни з пилкою це: Stock Saw, Single Buck und Hot Saw.

Ніколи нічого не пропускайте з розсилкою від STIHL TIMBERSPORTS®.