Акумуляторні рішення для професіоналів

STIHL пропонує вам акумуляторні рішення, здатні задовольняти вимоги професіоналів протягом тривалого терміну використання. Дізнайтесь більше тут чи завітайте до офіційного дилера STIHL.

Максимум енергії для професійної роботи щодня

Відкрийте для себе акумуляторні рішення STIHL з інноваційним управлінням заряджанням і енергоспоживанням та професійну систему STIHL AP. 

Офіційний дилер STIHL — Ваш надійний партнер

Спеціалізований дилер STIHL — ваш партнер для професійних завдань. Він має необхідні знання та досвід, щоб допомогти вам вибрати відповідні до ваших професійних потреб інструменти, і запропонує першокласний клієнтський сервіс і технічне обслуговування. Знайдіть дилера STIHL поблизу себе й переконайтесь у цьому самі.

 

 

Ще більше від stihl

Відкрийте для себе акумуляторну систему STIHL AP вже сьогодні. Завітайте до найближчого дилера у своєму місті.

Більше про акумуляторні технології

Акумуляторний повітродувний пристрій STIHL BGA 57 без «ефекту пам’яті»Літій-іонний акумулятор STIHL AP 500 S та акумуляторна бензопилка STIHL MSA 300Обслуговування акумулятора STIHL AK 10 і AK 20 в сараї для інструментів

Про «ефект пам'яті»

Компанія STIHL використовує виключно сучасні літій-іонні акумулятори, які не мають ефекту пам’яті. Це означає, що ви можете заряджати акумулятори STIHL в будь-який зручний для вас час, адже часткова підзарядка ніяк не впливає на скорочення його ємності, а значить і на термін служби. Пропонуємо розібратися більш детально

Літій-іонні акумулятори: базові знання

Розроблені компанією STIHL літій-іонні акумулятори — це унікальні потужні джерела енергії, які забезпечують живлення інструментів протягом тривалого часу. Дізнайтесь більше про світ літій-іонних акумуляторів.

Догляд за акумуляторами

Про акумулятори все ще ходить багато історій, які вже не відповідають сучасним технологіям. Користувачам літій-іонних акумуляторів не варто сьогодні звертати на них увагу. Ми пояснимо про правильний догляд за акумуляторами.