16 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Акумуляторна пила MSA 220 C-B: професійна система АР

Акумуляторна пила MSA 220

Модель MSA 220 С-В – це високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пила німецького бренду STIHL, що призначена для розпилювання тонкомірної деревини в місцях, чутливих до шуму – поблизу дитячих садків, шкіл, лікарень, санаторіїв, інших подібних установ або в житлових кварталах. Вона відноситься до професійного моторизованого інструменту серії STIHL АР та розрахована на тривалі навантаження. Акумуляторна пила STIHL («Штіль») MSA 220 продається в Україні через мережу офіційних дилерів бренду разом із професійним сервісом.

Опис ланцюгової пили MSA 220

Пила MSA 220 С-B оснащена малошумним фірмовим безщітковим електродвигуном STIHL EC з електронним керуванням, надзвичайно стійким до механічного зношування. Вона комплектується напрямною шиною довжиною 40 см, пиляльним ланцюгом 61РS3 PRO на 3/8"P та працює від акумуляторів AP 300 S та AP 500 S. До основних конструктивних особливостей цієї моделі можна віднести наявність:

  • міцного полімерного корпусу із зубчастим металевим опором – він потрібен для фіксування інструменту при розпилюванні колоди, що дозволяє виконати максимально точний різ;
  • безпечної системи швидкого натягування ланцюга без використання додаткового інструменту. Достатньо лише послабити кришку ланцюгової зірочки та за допомогою зручної ручки, без ризику доторкнутися до гострих зубів, відрегулювати натяг ланцюга;
  • системи STIHL Ematic, яка забезпечує рівномірне автоматичне змащення ріжучої гарнітури;
  • масляного бака з індикатором кількості мастила, що закривається кришкою із замком байонетного типу;
  • додаткового гальма QuickStop Super – при натисканні на передній захист рук або віддачі він миттєво зупиняє ланцюг, що робить роботу з акумуляторною пилою STIHL («Штіль») 220 максимально безпечною;
  • ергономічної передньої ручки та зручної рукоятки управління з м'яким покриттям Soft Touch, що оснащена додатковим функціоналом – плавним регулюванням швидкості обертання пиляльного ланцюга та блокуванням інструменту.

Як і будь-який інший інструмент німецького бренду, пила STIHL MSA 220 виготовлена з використанням власних розробок. Акумуляторна технологія STIHL Lithium-Ion PRO забезпечує тривалий час її роботи від однієї зарядки та високу продуктивність пиляння.

Завдяки надійному захисту корпусу від проникнення вологи, що підтверджено результатами випробувань за стандартом IPX4, ланцюгова пила MSA 220 С-B може використовуватись навіть під час невеликого дощу.

Застосування

Акумуляторна пила STIHL («Штіль») MSA 220 використовується для виконання різних робіт:

  • професійного догляду за ландшафтом та деревами;
  • заготівлі тонкомірної деревини у промислових масштабах;
  • обрізання гілок та сучків при обробці будівельного лісу;
  • поперечного розпилювання колод та дощок при заготівлі дров або виконанні будівельних робіт з дерева.

Цей інструмент може використовуватися не тільки під невеликим дощем, а й у закритих приміщеннях, завдяки відсутності вихлопних газів під час роботи.

Щоб купити пилу STIHL MSA 220 С-В – натисніть кнопку «Знайти дилера» на цій сторінці та оберіть найближчий до вас дилерський магазин!

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Система швидкого натягування ланцюга (B)
Система швидкого натягування ланцюга (В)
Ручка із покриттям SoftTouch
Ручка із покриттям SoftTouch
Функція плавного регулювання обертів
Функція плавного регулювання обертів

Технічні характеристики

Довжина шини40 см
Номінальна напруга36 В
Вага3,1 кг 1)
Вага системи3,7 кг
Рівень акустичного тиску91 дБ (A) 2)

Обслуговування та поради