Переваги акумуляторів для професійного використання

Професіонали у всьому світі високо цінують акумуляторний інструмент STIHL під час щоденної роботи, оскільки він має багато переваг. Ми познайомимо вас із найважливішими.

Професіонал STIHL на стропильній конструкції розпилює дерев’яну балку за допомогою акумуляторної мотопили, на задньому плані інший працівник працює з акумуляторною мотопилою

Переваги акумуляторів 

 • Акумулятори професійної системи АР мають багато переваг, наприклад, інтеграція в STIHL Connected, індикація стану заряду або можливість використання під дощем 
 • Переваги для користувача, наприклад, в ергономічному дизайні та простому процесі запуску
 • Для обслуговуючих компаній, комунальних підприємств важливі знижені експлуатаційні витрати при високій продуктивності  
 • Тиха робота без викидів під час роботи у приватних садах, школах та житлових комплексах  
 • Гнучка система заряджання парку акумуляторів за допомогою таких інноваційних рішень для заряджання як, наприклад, мультипортовий зарядний пристрій   

Загальні переваги акумуляторів 

Акумуляторні інструменти STIHL пропонують багато переваг у садівництві, озелененні та догляді за деревами, а також у комунальних роботах – як для співробітників і компаній, так і для клієнтів. Вони забезпечують ефективну роботу без викидів, працюють тихо, потужно та мають тривалий термін служби. 

Система STIHL AP для професійного використання включає широкий асортимент акумуляторних інструментів різних категорій, які можна використовувати особливо гнучко завдяки потужним літій-іонним акумуляторам і ранцевим акумуляторам. Перевірена якість STIHL, найвищі стандарти безпеки, широкий вибір аксесуарів та інтелектуальне керування енергією та заряджанням.

Переваги літій-іонних акумуляторів STIHL

Для роботи з акумуляторними інструментами STIHL використовуються літій-іонні акумулятори, які мають багато переваг:

 

 • Тривалий термін служби 
 • Відсутність ефекту пам'яті
 • Низька вага 
 • Низьке саморозряджання

 

До особливих переваг акумуляторів системи AP можна віднести:  

 

 • Легка інтеграція зі STIHL Connected завдяки вбудованому інтерфейсу Bluetooth на AP 300 S і AP 500S
 • Індикація стану заряду за допомогою чотирьох зелених світлодіодів 
 • Можна використовувати під час дощу

 

Переваги акумуляторних інструментів для різних сфер використання

Потужні професійні акумулятори повинні відповідати різним вимогам залежно від сфери застосування та демонструвати різну потужність в конкретних сферах застосування.

Чоловік передає своєму колезі акумулятор STIHL, обидва знаходяться позаду вантажної зони транспортного засобу, також там знаходиться bottTainer і акумуляторна мотопила STIHL, а також інше обладнання

Для роботи в приватних садах потрібен широкий асортимент техніки.

Приватні садові ділянки

Для роботи акумуляторними інструментами в парках чи садах потрібен широкий парк інструментів. Професійна акумуляторна система АР — має весь необхідний асортимент техніки для цього. 

При використанні на присадибних ділянках переваги простих в експлуатації, мобільних акумуляторних пристроїв переважають над бензиновими, оскільки вони не створюють шуму і неприємного запаху.

Акумуляторні пристрої для обслуговування великих приватних ділянок

Чоловік у захисному спорядженні розпилює стовбур дерева в зеленому насадженні акумуляторною мотопилою STIHL

Для догляду за деревами підходять потужні акумуляторні мотопили.

Догляд за деревами 

Для догляду за деревами в приватних і громадських місцях потрібні легкі, мобільні пристрої, які можуть працювати тихо і без викидів. Зручні акумуляторні інструменти демонструють свої переваги, особливо коли справа доходить до профілактичної обрізки дерев. Процес запуску без стартового тросу набагато швидший і легший, ніж зі звичайними бензиновими пристроями.

Чоловік у робочому спорядженні використовує акумуляторний повітродувний пристрій, щоб прибрати листя з паркової доріжки

Листя можна видаляти без викидів за допомогою акумуляторних повітродувних пристроїв.

Громадські парки та великі ландшафтні сади

Догляд за великими ландшафтами та парками для приватних клієнтів,  житлових комплексів, парків, лікарень і шкіл передбачає деякі вимоги. Тут особливо важлива тиха робота без шкідливих викидів і неприємного запаху.  

Що стосується захисту від шуму та викидів, акумуляторні інструменти демонструють свої переваги порівняно з бензиновими – як для клієнтів, так і для всіх, хто знаходиться в робочому середовищі.

Акумуляторний інструмент для роботи в громадських місцях

Мобільність та потужність: Акумуляторні технології STIHL

Потужна професійна акумуляторна техніка STIHL забезпечує тривалий час роботи та інтелектуальне керування потужністю та заряджанням. Ви можете використовувати її для ефективного виконання завдань з догляду за ландшафтом, садом і деревами, а також для комунальних робіт. Деякі професійні акумуляторні батареї та акумуляторні інструменти виробляються в Німеччині.

Час роботи професійних акумуляторів 

У наступній таблиці показано час роботи професійних акумуляторів на прикладі роботи з акумуляторними мотопилами, щоб Ви могли отримати швидкий огляд. Значення для всіх інших професійних пристроїв можна знайти в нашому огляді: Час роботи та заряджання (робочі години)

  AP 200
(Енергія акумулятора 187 Вт·год2)
AP 300
(Енергія акумулятора 227 Вт·год2)
AP 300 S
(Енергія акумулятора 281 Вт·год2)
AP 500 S
(Енергія акумулятора 337 Вт·год2)
MSA 161 T 42 хв3 50 хв3 62 хв 74 хв
MSA 200 C–B 35 хв4 40 хв3 50 хв 60 хв
MSA 220 C–B 32 хв4 37 хв4 40 хв3 48 хв
MSA 300 / MSA 300 C–O - - - 20-44 хв

;Зазначені показники площі та часу роботи на одному заряді акумулятора є орієнтовними та можуть змінюватися залежно від застосування та матеріалу, який потрібно зрізати.
Енергоємність відповідно до специфікації виробника акумуляторних елементів. Для фактичного використання доступна не вся енергоємність акумулятора. Це дозволяє збільшити строк його служби.
Рекомендована гарнітура
Знижена продуктивність інструмента

Будь ласка, зверніть увагу: зазначений час роботи на одному заряді акумулятора є довідковим значенням та може змінюватися залежно від застосування та матеріалу, який потрібно різати.

Насправді потужна комбінація від STIHL: мотопила MSA 300 та акумулятор AP 500 S

Інноваційні рішення для заряджання 

Завдяки розробкам STIHL парк акумуляторів можна мобільно заряджати та легко контролювати. У майстерні чи в офісі, під час перерви на обід —  Ви знайдете ідеальне рішення для заряджання для будь-яких потреб.

Ранцеві акумулятори STIHL AR 2000 L і AR 3000 L, а також акумулятори STIHL AP 500 S і AP 300 S можна інтегрувати та керувати ними як пристроєм через вбудований інтерфейс Bluetooth®. Це означає, що період використання та серійний номер можна швидко переглянути в додатку STIHL Connected і на порталі STIHL Connected. Акумулятори STIHL AP 300 S і AP 500 S також дозволяють оцінювати дані про стан акумулятора, такі як цикли зарядки, стан функціонування та – у випадку AP 300 S – стан заряду. 

Акумулятори STIHL: абсолютна мобільність та зручність

Не втрачайте часу, відкрийте для себе акумуляторну систему STIHL AP у дилерській мережі STIHL!

Вам може бути цікаво