11 771,92 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Номінальна напруга220-240 В
Номінальний струм2,3 A
Вага4,4 кг 1)
Енергоспоживання0,3 кВт
Струм зарядки6,5 A

Мультипортовий зарядний пристрій AL 301-4: заряджайте до 4 акумуляторів послідовно

Якщо ви часто працюєте з акумуляторними інструментами, вам також потрібно регулярно заряджати акумулятори. Щоб у вас завжди було достатньо заряджених акумуляторів від системи STIHL AP, готових до використання, ви можете встановити багатопортовий зарядний пристрій STIHL AL 301‑4 у вашому автомобілі або на стіні у вашій майстерні чи офісі. Зарядний пристрій може послідовно заряджати до 4 акумуляторів STIHL AP.


Оскільки зарядний пристрій STIHL AL 301‑4 для мобільного зарядного пристрою STIHL AL 301‑4 добре збалансовує час заряджання та використання мережі, а також він надзвичайно простий у використанні, ви можете використовувати цей пристрій як підтримку майже в будь-якій ситуації на роботі. Оскільки це перша багатопортова зарядна система, яка була спеціально розроблена для використання в транспортних засобах, ми приділили особливу увагу надійній конструкції та успішному управлінню енергією. Для швидкого огляду ви можете відобразити всі стани заряду акумулятора одним натисканням кнопки.

AL 301-4, Mehrfachladegerät

Обслуговування та поради