14 329,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини30 см
Номінальна напруга36 В
Вага2,5 кг 1)
Рівень акустичного тиску83 дБ (A) 2)
Рівень звукової потужності94 дБ (A) 3)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Зручна бездротова бензопила для професійного догляду за деревами

Компактна та легка акумуляторна пила STIHL MSA 161 T належить до професійного класу та призначена для догляду за деревами та проведення робіт на висоті, у тому числі у місцях, чутливих до шуму. Її оснащено потужним двигуном, що витримує тривалі щоденні навантаження та відрізняється високою швидкістю ланцюга до 16 м/с та швидким розгоном. Модель MSA 161 комплектується шиною довжиною 30 см та пиляючим ланцюгом PM3 з високою ріжучою продуктивністю та кроком 1/4". Придбати таку пилу в Україні справжньої німецької якості можна в офіційних дилерів бренду, які пропонують не тільки інструмент, а й сервісне обслуговування.

Опис акумуляторної пили MSA 161 T

Модель MSA161T – це ланцюгова акумуляторна пила з верхньою рукояткою управління. Вона оснащена ще й рубчастою рукояткою, що має С-подібну форму та знаходиться праворуч від передньої частини корпуса. На тильній стороні пили є металева скоба для підвішування інструменту на поясі, щоб він не заважав забиратися на дерева для обрізання гілок.

Мотопила моделі MSA 161 T від STIHL оснащена:

  • малошумним безщітковим EC-двигуном з електронною системою контролю робочих параметрів та автоматичним керуванням числа обертів ротора залежно від навантаження. Такий електродвигун невибагливий в обслуговуванні та має великий експлуатаційний ресурс;
  • системою змащування ланцюга STIHL Ematic, що складається з напрямної шини, пиляючого ланцюга та насоса з регулюванням подачі мастила;
  • механізмом бокового натягу ланцюга без зняття кришки з ланцюгової зірочки. Це унеможливлює контакт руки оператора з гострими гранями пильної гарнітури;
  • масляним баком – він закривається кришкою з байонетним замком, яка знімається без будь-якого інструменту, що полегшує процес заправки пили мастилом;
  • гальмом QuickStop Super, що зупиняє ланцюг майже миттєво при натисканні на передній захист руки, сильній віддачі чи відпусканні рукоятки керування.

Працює цей інструмент від акумуляторів власної розробки німецького бренду. Акумуляторна батарея фіксується у відсіку у двох положеннях: із замиканням та без замикання контактів.

Надійну роботу пили забезпечує потужний та довговічний акумулятор серії AP (STIHL AP). Він не входить до комплекту постачання та купуються окремо разом із зарядним пристроєм.

Застосування

Ланцюгова акумуляторна пила STIHL 161 Т використовується для професійного догляду за деревами в парках та садах. З її допомогою можна проводити обрізання гілок та сучків, у тому числі всередині дерева, а також формувати крони дерев та чагарників.

Аби придбати оригінальну пилу STIHL MSA 161 – відвідайте дилерський магазин та оформіть покупку. Тут ви обслуговуватимете та ремонтуватимете свій інструмент, тому краще вибрати найближчого до вас дилера. Для цього натисніть кнопку «Знайти дилера» та, перейшовши до мапи, оберіть відповідний магазин.

MSA 161 T ohne Akku

Обслуговування та поради