Новини STIHL в Україні

Дайджест останніх новин компанії STIHL в Україні.

В цьому розділі ви дізнаєтесь актуальні новини компанії, офіційні прес-релізи, інтерв’ю з фахівцями та представниками компанії на топові теми галузі.

Інтерв'ю Генерального директора STIHL Україна

ЗМІ про нас

Читайте ексклюзивне інтервʼю Генерального директора STIHL Україна, Едуарда Дʼяченко, про те, як зустріти 20-річний ювілей компанії рекордом за кількістю проданої техніки та сумою сплачених податків в умовах воєнного часу. А також про ціну правильних рішень, сімейні цінності соціально відповідальної компанії та як отримувати задоволення від роботи, що рятує життя українців.

 

Мотопомпи STIHL для ДСНС

вчасна допомога героям тилу

Компанія STIHL Україна безкоштовно передала українським рятувальникам 120 найпотужніших мотопомп STIHL WP 900 та мастило до них на загальну суму близько 2,4 мільйона гривень, щоб допомогти впоратися зі страшними наслідками затоплення в результаті підриву Каховської ГЕС.

ДСНС

Бензорізи STIHL для ДСНС України

Техніка STIHL на службі ДСНС України кожен день допомагає рятувати життя, ліквідовувати наслідки руйнувань та стихійних лих. Загальна кількість бензорізів STIHL переданих рятувальникам ДСНС у 2022 році склала 366 одиниці загальною вартістю 11.6 мільйонів гривень.
Бензорізи STIHL для ДСНС України