STIHL Україна підтримує ДСНС України

Техніка STIHL на службі ДСНС України кожен день допомагає рятувати життя, ліквідовувати наслідки руйнувань та стихійних лих. Загальна кількість бензорізів STIHL переданих рятувальникам ДСНС у 2022 році склала 366 одиниці загальною вартістю 11.6 мільйонів гривень.

STIHL Україна підтримує ГЕРОЇВ тилу!

Вони першими прибувають на місця влучання російських ракет та їхніх уламків, гасять пожежі та розбирають завали. Працюють в режимі 24/7, адже від кожної секунди залежать життя людей.

ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. РЯТУВАЛЬНИКИ ДСНС.

В умовах війни потреба ДСНС у критично необхідному захисті та спеціальному обладнанні, за допомогою якого можна врятувати життя, зросла в рази.

29 листопада 2022 року STIHL Україна вже вдруге безкоштовно передала для Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 103 надпотужні бензорізи STIHL TS 800 вартістю понад 3,6 мільйона гривень.

Загальна кількість бензорізів STIHL переданих рятувальникам #ДСНС у цьому році склала 366 одиниці загальною вартістю 11.6 мільйонів гривень.

Віримо, що передана техніка посилить можливості рятувальників ДСНС України та допоможе врятувати життя українців. Кожною своєю дією ми щодня впевнено крокуємо до перемоги. І вона неодмінно буде.

Слава Україні!

Героям Слава!