120 найпотужніших мотопомп STIHL для ДСНС України — вчасна допомога героям тилу

Компанія STIHL Україна безкоштовно передала українським рятувальникам 120 мотопомп STIHL WP 900 та мастило до них на загальну суму близько 2,4 мільйона гривень, щоб допомогти впоратися зі страшними наслідками затоплення в результаті підриву Каховської ГЕС.

Мотопомпи для ДСНС України

вчасна допомога героям тилу

Велике бажання допомогти тим, хто опинився у біді внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС, згуртувало весь наш колектив – від працівників в Україні до партнерів у головному офісі. Це була найшвидша організація допомоги в історії компанії STIHL. Вже 20 червня 2023 року 120 найпотужніших мотопомп були доставлені на центральний склад ДСНС в Україні.

Мотопомпи STIHL для ДСНС України

Всього за 7 днів нам вдалося доставити потрібну техніку в Україну, включаючи узгодження з головним офісом наших намірів про безкоштовну передачу мотопомп, доставку зі складу в Тіролі та відвантаження мотопомп на центральний склад ДСНС України. Враховуючи, що цієї техніки не було в нас навіть в асортименті, такі терміни поставки можна сміливо назвати рекордними!

Для нашої компанії організація цієї допомоги є проявом підтримки та солідарності з Україною в складні часи. Пишаємося можливістю допомагати та робимо все можливе, щоб пришвидшити усунення наслідків затоплення.

Мотопомпи STIHL WP 900 – чемпіони серед нашої техніки!

Завдяки потужному чотиритактному двигуну, вони забезпечують вражаючу продуктивність у 1500 літрів на хвилину! 

  • Мотопомпа STIHL WP900 — найпотужніша серед наявних в асортименті. Вона забезпечує ефективну допомогу при перекачуванні води
  • Потужний 4-тактовий двигун, об’ємом бака 4 л, забезпечує продуктивність у 1500 л/хв (простою мовою це 150 відер води на хвилину!)