12 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Мотопомпа WP 600: Ефективне транспортування великої кількості води

З максимальною продуктивністю 1050 л/хв мотопомпа STIHL WP 600 забезпечує ефективну підтримку під часперекачування води. У сільському господарстві, наприклад, ви можете брати прісну воду з озер, річок, колодязів або резервуарів для води або також видаляти небажані скупчення води внаслідок затоплення.


STIHL WP 600 має максимальну висоту всмоктування до 7 м і максимальну висоту подачі до 31 м.
Надійна мотопомпа STIHL WP 600 оснащена потужним 4-тактовим бензиновим двигуном.


Мотопомпа має стійку раму, щоб вона могла впевнено стояти на будь-якій поверхні, а двигун був захищений від пошкоджень. Ви можете просто підключити шланги до вхідного та випускного отворів з 3" підключенням за допомогою хомутів. Мотопомпа STIHL WP 600 захищена від забруднень завдяки всмоктувального сітчастого фільтра. Часточки бруду розміром до 6 мм можуть всмоктуватися, не засмічуючи насос. Фільтр входить в комплект поставки.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

ДАТЧИК ЗАХИСТУ ОТ НИЗЬКОГО РІВНЯ МАСЛА
ДАТЧИК ЗАХИСТУ ОТ НИЗЬКОГО РІВНЯ МАСЛА
АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА
АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА
ДВИГУН STIHL EHC
ДВИГУН STIHL EHC

Технічні характеристики

Тип моторуEHC 605.0
Потужність4,4 кВт
Робочий об’єм212 см³
Номінальне число обертів3600 об/хв
Місткість бака3,6 l

Обслуговування та поради