12 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Тип моторуEHC 605.0
Потужність4,4 кВт
Робочий об’єм212 см³
Вага29 кг
Номінальне число обертів3600 об/хв

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Мотопомпа WP 600: Ефективне транспортування великої кількості води

З максимальною продуктивністю 1050 л/хв мотопомпа STIHL WP 600 забезпечує ефективну підтримку під часперекачування води. У сільському господарстві, наприклад, ви можете брати прісну воду з озер, річок, колодязів або резервуарів для води або також видаляти небажані скупчення води внаслідок затоплення.


STIHL WP 600 має максимальну висоту всмоктування до 7 м і максимальну висоту подачі до 31 м.
Надійна мотопомпа STIHL WP 600 оснащена потужним 4-тактовим бензиновим двигуном.


Мотопомпа має стійку раму, щоб вона могла впевнено стояти на будь-якій поверхні, а двигун був захищений від пошкоджень. Ви можете просто підключити шланги до вхідного та випускного отворів з 3" підключенням за допомогою хомутів. Мотопомпа STIHL WP 600 захищена від забруднень завдяки всмоктувального сітчастого фільтра. Часточки бруду розміром до 6 мм можуть всмоктуватися, не засмічуючи насос. Фільтр входить в комплект поставки.

Обслуговування та поради