9 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Мотопомпа WP 300: впевнена робота з невеликими об'ємами

Мотопомпа STIHL WP 300 забезпечує ефективне перекачування води. Наприклад, у сільському господарстві ви можете брати прісну воду з поверхневих вод, таких як озера, річки, канави чи ставки для поливу насаджень, а для рятувальних служб - під час усунення наслідків наводнення. STIHL WP 300 для середнього обсягу перекачування води працює з макс. продуктивністю 616 л/хв з макс. глибиною всмоктування до 7 м і макс. висотою подачі води до 33 м.

Надійна мотопомпа STIHL WP 300 приводиться в рух потужним 4-тактовим бензиновим двигуном. У холодному стані ви можете спростити процес запуску, натиснувши дросель один раз.

Мотопомпа оснащена міцною рамою, щоб вона могла впевнено стояти на будь-якій поверхні, а двигун був захищений від пошкоджень. Ви можете просто під’єднати шланги до вхідного та випускного отворів 2-дюймовими з’єднаннями за допомогою хомутів. Під час всмоктування води мотопомпа STIHL WP 300 захищена від забруднення частинками бруду у воді за допомогою всмоктувального фільтра, який пропускає часточки до 6 мм. Так ризик засмічення насоса залишається низьким.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

ДАТЧИК ЗАХИСТУ ОТ НИЗЬКОГО РІВНЯ МАСЛА
ДАТЧИК ЗАХИСТУ ОТ НИЗЬКОГО РІВНЯ МАСЛА
АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА
АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА
ДВИГУН STIHL EHC
ДВИГУН STIHL EHC

Технічні характеристики

Тип моторуEHC 605.0
Потужність4,4 кВт
Робочий об’єм212 см³
Номінальне число обертів3600 об/хв
Місткість бака3,6 l

Обслуговування та поради