19 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Тип моторуEHC 705.0
Потужність5,2 кВт
Робочий об’єм252 см³
Вага38 кг
Номінальне число обертів3400 об/хв

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Мотопомпа WP 900: найпотужніша модель із продуктивністю 1567 л/хв

Якщо, наприклад, ви берете прісну воду з поверхневих водойм, таких як озера, річки, канави та ставки в сільському господарстві, або хочете видалити небажані скупчення води, STIHL WP 900 пропонує вам потужну і ефективну підтримку. Мотопомпа має максимальну продуктивність 1567 л/хв, її максимальна висота всмоктування до 6,5 м і максимальна висота подачі води до 34 м.

Дуже міцна мотопомпа STIHL WP 900 приводиться в рух потужним 4-тактним бензиновим двигуном. Завдяки одноразовому запуску дроселя ви можете спростити процес запуску.

Мотопомпа має стійку раму, щоб вона могла впевнено стояти на будь-якій поверхні, а двигун був захищений від пошкоджень. За допомогою хомутів, що входять до комплекту постачання, ви можете легко під’єднати шланги до вхідних та вихідних отворів розміром 4". Для захисту від бруду, під час всмоктування води використовується фильтр, з мкксимальним розміром часток до 6 мм, фільтр входить в комплект поставки.

Обслуговування та поради