Синтетичне мастило STIHL HP Ultra для 2- та 4-тактових двигунів

STIHL HP Ultra повністю синтетичне мастило із покращеними змащувальними властивостями. Надзвичайно чисте згоряння та біологічно розкладається на 60%. Підходить як для двотактових, так і високопродуктивних двигунів 4-MIX з повітряним охолодженням і зі змащуванням паливно-мастильною сумішшю, у тому числі обладнаних каталізатором.

hp-ultra-stihl

Розробивши нове, повністю синтетичне мастило для високопродуктивних двигунів STIHL HP Ultra, ми створили еталонний продукт. Мастило підходить як для двотактових, так і високопродуктивних двигунів 4-MIX з повітряним охолодженням і зі змащуванням паливно-мастильною сумішшю, у тому числі обладнаних каталізатором. STIHL HP Ultra об'єднує чудову змащувальну здатність із дуже низьким нагароутворенням. Як наслідок, відмінна змащувальна дія, чистота і захист двигуна, особливо, під час тривалої безперервної роботи і при повному навантаженні.

Ultra чистота – ідеальна формула

STIHL HP Ultra містить набір присадок, що згорають без сажі, що запобігає зношуванню. Тому при згорянні мастила не утворюється нагар із сульфатів кальцію і натрію. Із синтетичними ефірами в якості змащувального компонента мастило HP Ultra згоряє особливо чисто і практично не залишає нагару. До того ж мастило STIHL HP Ultra по-справжньому екологічне, оскільки воно відрізняється виключно низьким вмістом сірки і здатне до біологічного розкладання — більше ніж на 60 відсотків за 21 день.

Ultra захист – ідеальне змащення

Відбірні присадки для попередження зношування утворюють тонкий захисний шар на металевих поверхнях двигуна, що запобігає їх тертю та підвищує термін служби й усуває «заїдання» двигуна.

Ultra стійкість – чудовий результат

Через те, що мастило STIHL HP Ultra практично не коксується, мінімізується відкладення маслянистого осаду в корпусі двигуна, на юбці поршня, вихлопному клапані і свічках запалювання. Перебої в запалюванні, забиті отвори клапана і втрата потужності відходять у минуле. Постійно висока потужність інструменту протягом тривалого часу — чи це не вигода?!

Ultra сумісність – високий ступінь

STIHL HP Ultra має високий ступінь змішуваності. Склад суміші легко контролювати за інтенсивністю зеленого забарвлення суміші. Допускається використання STIHL HP Ultra почергово з іншим двотактовим моторним мастилом (при дотриманні встановлених виробником специфікацій).

Огляд переваг:

Продуктивність HP HP Super HP Ultra
Чистота згоряння + ++ +++
Захисні властивості + ++ +++
Змащувальна дія + ++ +++
Потужність двигуна + ++ +++
hp-ultra

STIHL HP Ultra

Найвищі змащувальні властивості та чисте згорання – найважливіші вимоги, що висуваються під час розробки всіх моторних мастил STIHL. Тестування в лабораторії STIHL показали, що при регулярному використанні мастила HP Ultra поршні, навіть після 500 годин робочого ходу, виглядають як нові.

kolben

Звичайне мінеральне мастило

При використанні звичайного мастила можливе сильне забруднення поршня на краях та кільцях. Наслідок: вихід двигуна з ладу, навіть до необхідності дорогого ремонту.