Виробництво акумуляторів STIHL

Цікаво дізнатись як виготовляють професійні акумулятори STIHL? Ми крок за кроком проведемо Вас у виробництво акумуляторів у головному офісі STIHL у Вайблінгені. Фахово та достовірно — почнемо.

Виготовлення акумуляторів STIHL
Виготовлення акумуляторів STIHL

Досвід виробництва акумуляторів 

  • Виробництво акумуляторної продукції STIHL почалось з 2009 року 
  • Власне виробництво акумуляторів у Вайблінгені, наприклад, ранцеві професійні акумулятори AR 2000 L та AR 3000 L системи AP  
  • Різні етапи виробництва: від підготовки тримача до випробування в кінці виробництва  
  • Потрібна найвища точність і різні заходи забезпечення якості   

Досвід виробництва акумуляторів STIHL

STIHL має багаторічний досвід виробництва акумуляторного обладнання. Акумуляторна продукція STIHL виробляється з 2009 року.

Центр передового виробництва STIHL для акумуляторної та електричної техніки був створений у 2016 році, щоб об’єднати розробку високопродуктивної акумуляторної та електричної техніки та відповідати вимогам STIHL щодо продуктивності та довговічності сучасних акумуляторних інструментів. 

З 2018 року STIHL також запускає власне виробництво акумуляторів у безпосередній близькості від центрів розробки та передового виробництва.

Професійна потужність з Вайблінгена

STIHL виробляє ранцеві професійні акумулятори у Вайблінгені: AR 2000 L та AR 3000 L системи AP. Ці ергономічні та довговічні акумулятори підходять для професійного безперервного використання, наприклад, для повітродувних пристроїв, мотоножиць або комбінованих двигунів.

Професійний акумулятор STIHL AR 2000 L забезпечує 1015 Вт-год завдяки 60 елементам акумулятора. З вагою 7,4 кг його зручно носити на спині.

Ще більше потужності має STIHL AR 3000 L. При загальній вазі 9,5 кілограмів його 90 елементів забезпечують 1520 Вт-год потужності.

про виробництво акумуляторів STIHL

Які етапи виробництва є необхідними і як компанія STIHL гарантує під час виробництва, що всі зразки відповідатимуть високим стандартам якості? Ми проведемо Вас шляхом виробництва.

Що особливо важливо у виробництві акумуляторів?

Електростатичні розряди становлять значний ризик протягом усього виробництва акумуляторів. Тому працівники носять спеціальний електропровідний робочий одяг, щоб ефективно захистити незахищені електронні компоненти під час виробництва.

Від складання елементів до кінцевої перевірки STIHL встановив різні процеси забезпечення якості, щоб представити найкращу якість під час заряджання та використання.

Чутливі компоненти не допускають будь-яких похибок у виробничих процесах. Ось чому кожен етап виробництва акумуляторів вимагає найвищої точності, щоб готовий акумулятор відповідав високим вимогам якості, які висуваємо ми та наші клієнти.

Огляд

STIHL розширює виробництво акумуляторів у Вайблінгені, а також виготовлятиме професійний акумулятор AP 500 S на заводі в Німеччині. У той же час створюється нове виробництво професійних акумуляторних інструментів, яке розпочне свою роботу на заводі 2 у Вайблінгені з 2024 року.

STIHL продовжує розробку розумних акумуляторів, щоб користувачі могли ще точніше налаштувати акумулятор відповідно до застосування. Це досягається, наприклад, за допомогою технології інтелектуальної зарядки, яка автоматично адаптується до робочих завдань. Це забезпечить у майбутньому своєчасну доступність повної потужності з максимальним терміном служби акумулятора.

вам також може бути цікаво