Mogatec, ласкаво просимо до групи STIHL

Компанії STIHL та Mogatec тісно співпрацюють вже майже 30 років. І тепер Mogatec офіційно входить до групи компаній STIHL. STIHL придбав компанію Mogatec, що спеціалізується на виробництві садової техніки.

mogatec

Сімейна компанія STIHL придбала контрольний пакет акцій у розмірі 75,1 відсотка у компанії Mogatec GmbH, яка спеціалізується на виробництві сучасної садової техніки, що робить її головним акціонером саксонської компанії, розташованої в місті Дребах. У найближчі роки компанія STIHL планує поступово придбати решту акцій Mogatec. Цей крок обумовлений давніми та тісними відносинами між двома компаніями. Співпраця між STIHL і Mogatec включає в себе контрактну розробку і виробництво окремих інструментів. Одним із продуктів STIHL, який виробляється в Mogatec, є, наприклад, гілкоріз STIHL GTA 26, 2-мільйонний екземпляр якого зійшов з конвеєра 31 березня 2023 року.

Д-р Ніколас Штіль, голова Консультативної ради та Наглядової ради компанії STIHL, підкреслює: «Ми раді, що майже після 30 років співпраці компанія Mogatec офіційно стала частиною нашого сімейного бізнесу. З таким досвідченим фахівцем, як Mogatec, компанія STIHL, як виробник садового мотоінструменту, розширить свої компетенції в області розробки та виробництва, особливо на зростаючому ринку акумуляторних інструментів».

Мартін Шварц, член правління STIHL з питань виробництва, додає: «Той факт, що співробітники Mogatec тепер є частиною сім'ї STIHL, є логічним розвитком нашого тісного партнерства. Цим кроком ми зміцнюємо міжнародну виробничу мережу STIHL і закладаємо важливий фундамент для подальшого зростання, в тому числі і в Саксонії. I я з нетерпінням чекаю на продовження спільного шляху STIHL та Mogatec». 

Ерік Яхманн, керівник компанії Mogatec, підкреслює: «Між двома компаніями існує довгий зв'язок, а разом з ним і велика довіра. STIHL як міжнародний лідер світового ринку та сімейна компанія втілює цінності, які дуже добре поєднуються з нашими. Для Mogatec це злиття означає оптимальне позиціювання в майбутньому».

Обидва керівники компанії Mogatec Тобіас Ветцель і Олександр Граніц підкреслюють: «З інтеграцією в групу STIHL ми відкриваємо нову главу в 30-річній історії успіху компанії Mogatec. Історія успіху   Mogatec. З такою провідною світовою компанією, як STIHL, ми стабільно зміцнюємо наше місцезнаходження в Дребачі». Сімейна компанія STIHL має намір і надалі розвивати Mogatec як  незалежну компанію, як і раніше. Керівники Mogatec Тобіас Ветцель та Олександр Граніц продовжуватимуть керувати саксонським підприємством в якості подвійних керівників.

Компанія Mogatec GmbH є спеціалістом у галузі сучасної садової техніки і була заснована в 1992 році. Розпочавши свою діяльність з 15 співробітників, зараз компанія налічує близько 430 працівників у головному офісі в Дребаху, Саксонія, і виробляє компоненти для коробок передач, зчеплення та ріжучих систем, а також електричні та акумуляторні садові інструменти. У 2021 році оборот Mogatec склав близько 100 мільйонів євро.