29 799,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина шини40 см
Робочий об’єм50 см³
Потужність3 кВт
Вага4,9 кг 1)
Співвідношення потужності до ваги1,6 кг/кВт

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Універсальна бензопила потужністю 3,0 кВт з STIHL M-Tronic

Бензопила STIHL MS 261 C-M ідеально підходить для лісових робіт у тонких і середніх насадженнях. Професійна бензопила призначена для різноманітного використання. Зі співвідношенням потужності до ваги 1,6 кг/кВт ви можете виключно маневрено та наполегливо працювати. Зокрема, ви можете використовувати його для обрізання гілок та швидкого та ефективного обрізання дерев. Навіть тонкі дерева легко.

Потужний 3,0 кВт (4,1 к.с.) Двигун STIHL 2-MIX забезпечує потужність, необхідну для низького споживання. Щоб ви могли працювати швидко та з оптимальною продуктивністю двигуна на постійній максимальній швидкості, ця бензинова бензопила оснащена STIHL M-Tronic обладнано. Це підтримує процес запуску та регулює час запалювання та дозування палива. Ланцюг STIHL .325"-RS Pro пропонує разом з Напрямна шина STIHL Light 04 висока продуктивність різання з зменшена вага.

Щоб ви могли використовувати потужність протягом тривалого часу та з якомога меншою кількістю перерв, система STIHL Ematic гарантує, що кожна крапля масла потрапляє туди, куди вона потрібна. href ="https://www.stihl.de/de/technologie/motorentechnik/langzeit-luftfiltersystem">Довготривала система повітряного фільтра з попереднім розділенням і розширеним повітряним фільтром HD2. Це обладнання забезпечує технічне обслуговування інтервали подовжуються стають.

MS 261 C-M

Обслуговування та поради