7 999,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Номінальна напруга36 В
Вага4,2 кг
Сила дуття8 Н 1)
Макс. швидкість повітря56 м/с
Макс. швидкість повітря61 м/с

Акумуляторний садовий пилосос SHA 56: Тихий універсальний пристрій, який має два режими роботи: повітродувка та садовий пилосос

За допомогою акумуляторного пилососа STIHL SHA 56 ви можете ефективно збирати листя та обрізки живоплоту та подрібнювати їх безпосередньо в пристрої для приватної та професійної роботи на невеликих площах навколо будинку. Навіть на кам’яних грядках або гравійних доріжках можна збирати листя для подрібнення. Ви також можете ефективно видувати листя, папір та інше сміття за допомогою акумуляторного садового пилососа STIHL SHA 56. Залежно від ваших вимог, ви можете перевести STIHL SHA 56 із режиму всмоктування на режим повітродувки лише кількома простими кроками без інструментів.

Завдяки його тихій роботі безщіткового двигуна та літій-іонних акумуляторів від системи STIHL AK, ви можете використовувати акумуляторний пилосос STIHL SHA 56 для прибирання в шумочутливих місцях. За допомогою регулятора швидкості ви можете безперервно регулювати потужність всмоктування та видування та адаптувати її до своїх вимог. В обох робочих режимах обертова ручка акумуляторного пилососу SHA 56 підтримує ергономічне робоче положення зі зручним керуванням.

Під час подрібнення металевий ніж для ефективного подрібнення обрізків, особливо листя та живоплоту. Обрізки транспортуються безпосередньо в збірний мішок на 40 л STIHL SHA 56. Сумка для збирання висить прямо на вакуумному подрібнювачі, тому вам не доведеться носити її через плече. Ви можете прикріпити його всього за кілька простих кроків, і завдяки його асиметричній формі у вас буде багато місця для ніг. Дуже довга блискавка дозволяє легко спустошувати подрібнений матеріал.

Надзвичайно великий діаметр отвору робочого колеса легко доступний, тому ви можете легко його очистити. Завдяки конічній дуловій трубі ви можете просто ковзати по твердих поверхнях. STIHL SHA 56 поставляється з трубкою для повітродувки, яку можна регулювати на дві довжини, щоб ви могли адаптувати його до свого зросту. Завдяки бічним вирізам труба не застрягає в землі або у всмоктуючому матеріалі під час подрібнення всмоктуванням. Великий отвір на корпусі полегшує очищення STIHL SHA 56. Завдяки додатковим аксесуарам, таким як вигнута плоска насадка STIHL, ви можете ефективніше використовувати STIHL SHA 56 для видування великих площ.

SHA 56

Обслуговування та поради