11 199,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Акумуляторні ножиці HSA 50 вкл. з батареєю AK 10 та зарядним пристроєм AL 101: для тихого підстригання живоплотів середнього розміру

Акумуляторні ножиці для живої огорожі STIHL HSA 50 є справжнім універсальним пристроєм для обслуговування саду в приватній сфері. Ви можете використовувати його, щоб працювати в чутливих до шуму місцях і ефективно обрізати живопліт.


 

STIHL HSA 50 також підходить для стрижки кущів або догляду за самшитами. Легкі акумуляторні ножиці для живої огорожі працюють від літій-іонних акумуляторів системи AK і вражають своїм оптимальним балансом. Ви також можете легко керувати ножицями для живоплоту як правою, так і лівою рукою. За допомогою різального леза з лазерним різанням, алмазним шліфуванням і загартуванням ви можете точно та швидко стригти та підрізати живоплоти середнього розміру, кущі чи інші рослини.


Завдяки краплеподібній геометрії леза з відстанню між зубцями 30 мм, гілочки утримуються в ріжучому лезі та акуратно зрізаються з дуже хорошою ефективністю різання.
 

Ріжучий набір захищено, наприклад, під час роботи близько до землі за допомогою пригвинченого направляючого захисного кожуха.


 

Акумуляторні кущорізи HSA 50 мають довжина стрижки 50 смАкумуляторні кущорізи HSA 50 в комплекті з AK 10 і AL 101

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Оптимізований кут заточування
Оптимізований кут заточування
Петелька для підвішування
Петелька для підвішування
Захист направляючої
Захист ножа

Технічні характеристики

Довжина різки50 см 1)
Номінальна напруга36 В
Вага2,9 кг
Рівень акустичного тиску78 дБ (A) 2)
81 дБ (A)

Обслуговування та поради