Безпосередній вибір продукції: Система AS

SEA 20 SET

Ручний акумуляторний пилосос в комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм.

Загальні відомості

З практичним акумуляторним ручним пилососом STIHL SEA 20 ви можете швидко та легко очистити невеликі площі, авто, меблі. Ручний пилосос STIHL SEA 20 працює від літій-іонного акумулятора системи AS просто, мобільно та тихо. Дуже потужний 10-вольтовий акумуляторний пилосос при цьому є дуже легким і ергономічним.
Ручка керування із покриттям SoftTouch однаково зручно підходить для правшів та шульгів. Рішення з фіксацією кнопки вмикання дозволяє безперервно працювати, не натискаючи кнопку та, навіть, не тримаючи пилосос в руках. Безпосередньо за всмоктувальним соплом гнучка неповоротна заслінка надійно утримує бруд у контейнері, який дуже просто знімається для очищення та спустошення. Двоступенева система фільтрації забезпечує високу продуктивність фільтрів, які легко очищуються перед наступним використанням.
Акумуляторний пилосос STIHL SEA 20 серійно оснащено різноманітним приладдям та насадками, щоб ви могли дістатися у всі важкодоступні куточки. ➤ Щілинна насадкаЩітка для крупного брудуВсмоктувальний шлангПодовжувальна трубкаПаперовий фільтр та фільтр попереднього очищення Компакте та зручне зберігання пилососа між роботами забезпечать сумка для зберігання, яка також постачається в комплекті, та вушко для навішування пилососа на стіну.

5 499 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

SEA 20 Set

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Вага без акумулятора 1,1 кг
Номінальна напруга 10,8 В
Максимальне розрядження 80 мбар
Час роботи від акумулятора AS2 1) до 14 хв.
Пропускна потужність 1.026 л/хв
Об'єм контейнера 0,75 л

1) Зазначений час роботи на одному заряді батареї є довідковими значеннями та може відрізнятися залежно від умов використання

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

SEA 20 Set

Серійне оснащення

 • Керування однією рукою, ручка з покриттямSoftTouch Zoom
  Керування однією рукою, ручка з покриттямSoftTouch

  Ергономічна ручка з приємним на дотик покриттям SoftTouch. Керування пристроєм здійснюється легко і зручно. Важіль газу можна зафіксувати в будь-якому положенні між холостим і повним газом. Переваги цієї опції відчуваються під час тривалої роботи. Адже Вам не потрібно натискати на важіль газу чи навіть тримати пилосос в руці.

 • LED-індикатор заряду Zoom
  LED-індикатор заряду

  Під час роботи або зарядки інструменту легко можна дізнатися поточний рівень заряду, просто натиснувши на кнопку. Чотири світлодіода червоним або зеленим кольором показують ступінь заряду.

 • Зворотній клапан Zoom
  Зворотній клапан

  Зворотний клапан, розташований безпосередньо за всмоктувальним соплом, надійно утримує зібраний бруд у контейнері від висипання.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.