Безпосередній вибір продукції: Бензинові газонокосарки

RM 655 V

Зручна бензинова газонокосарка з функцією 3 в 1

Загальні відомості

Бензинова газонокосарка STIHL RM 655 V - справжній універсал. її мульти-ніж робить її універсальною під час скошування, сбору та мульчування. З шириною різа 53 см та колісним приводом Vario ця газонокосарка - хороший вибір, коли справа стосується зручної та ефективної роботи на великих газонах. Тут швидкість потужного двигуна завжди залишається незмінною навіть при зміні темпу. Крім того, є центральне семиступінчасте регулювання висоти різання, регульована від 25 до 85 мм, що забезпечує точну схему різання. Складна, тристороння регульована моно зручна ручка RM 655 V забезпечує ергономічне скошування газону та легке поводження з травою. Травозбірник має 70 літрів і показує ідеальний час вивільнення за допомогою індикатора рівня. Загалом, бензинова газонокосарка RM 655 V є потужним партнером, який надійно підтримує вас у садівництві.

36 319 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

RM 655 V

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Привод коліс 2,6 - 4,6 km/h
Ширина скошування 53 см
Площа газону до 2.500 м²
Об'єм кошика для трави 70 л
Робочі оберти двигуна 2.800 Об/хв
Об'єм двигуна 173 см³
Вага 46 кг
Рівень вібрації 3,8 м/с²
Тип двигуна Serie HD775 OHV SC
Налаштування висоти косіння 7-fach (zentral)

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon International 25.01.2023