STIHL

Захист даних

ТОВ "Андреас Штіль" дякує Вам за відвідання нашої веб-сторінки та за інтерес до діяльності фірми та її продукції. Захист даних для нас не лише звук, ми дуже серйозно ставимось до захисту Ваших персональних даних. Ми гарантуємо конфіденційність Ваших даних та їх використання лише в рамках відповідних діючих положень про захист даних.

Персональні дані
Під час відвідування наших сайтів ми з метою збору статистичних даних зберігаємо найменування Вашого інтернет провайдера, адресу сайту, з якого Ви перейшли на наш сайт, сторінки, які Ви відвідали на нашому сайті, а також дату та час Вашого візиту. На нашому сайті використовуються «Cookies» і активні компоненти (зокрема JavaScript). Завдяки цьому ми можемо оформлювати свої веб-сторінки у відповідності з Вашими запитами. Ви можете вимкнути приймання файлів «Cookie» та деактивувати активні компоненти у меню налаштувань Вашого браузера. Зверніть увагу, в цьому випадку використання Вами деяких функцій сайту стане неможливим.

В деяких ситуаціях, наприклад, при подачі заявки в режимі онлайн або при замовленні друкованої продукції, для правильної обробки Вашого запиту нам необхідні Ваші персональні дані. Заповнення бланків є добровільним — ви можете заповнювати їх повністю або частково. В тому чи іншому випадку будуть використовуватись тільки необхідні для цього дані у відповідному об'ємі. У випадку необхідності Ваші дані передаються в інші підрозділи групи STIHL.

 
Захист персональних даних

ТОВ "Андреас Штіль" вживає всіх можливих заходів для захисту Ваших даних від ненавмисної зміни, втрати, несанкціонованого доступу та передачі.

Зміна даних та надання інформації
Якщо необхідно буде змінити Ваші данні, ми готові внести всі вказані виправлення. За запитом ми надамо відомості про Ваші персональні дані. Ми охоче відповімо на всі Ваші запитання відносно заходів із забезпечення захисту персональних даних, що приймаються фірмою ТОВ "Андреас Штіль" Для отримання інформації, надсилайте запит електронною поштою: info@stihl.ua (в темі листа вкажіть «Захист даних»).