Міжнародний фестиваль дерев'яних скульптур

Імпровізація на тему «Древня Русь»

Робота переможця - Соколине полювання Збільшити

3 22 по 25 червня 2016 року у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» пройшов Міжнародний фестиваль дерев'яних скульптур «Київська Русь».

Впродовж чотирьох днів відвідувачі Парку захоплююче споглядали за роботою
8 команд скульпторів. Найкращі майстри випилювання скульптур із дерева, з України та Білорусі, декілька днів творили свої шедеври, надаючи 2-метровим колодам образи історичних персонажів, казкових та билинних героїв.

Технічну підтримку бензопилам, якими майстри працювали на площадці, впродовж всього фестивалю здійснював наш технічний спеціаліст Ігор Абраменко. Він будь-якої миті міг швидко заточити ланцюг або здійснити сервісне обслуговування. Тож, скульптори мали змогу творити свої шедеври, не відриваючись від творчого процесу.

Переможцем фестивалю став молодий скульптор із міста Березне Рівненської області – Сергій Стеблюк – із конкурсною роботою «Соколине полювання». Він отримав грошовий приз від президента «Парка Київська Русь» та бензопилу STIHL MS 150 С-Е від технічного партнера фестивалю, компанії ТОВ «АНДРЕАС ШТІЛЬ».

Приз глядацьких симпатій – сокиру STIHL ручної роботи з колекції «1926» – отримав
не менш талановитий скульптор, Олег Пилип'юк, за роботу «Козача пісня у гаю» .

Фестиваль дерев'яних скульптур показав, що в Україні є таланти, а їх мистецтво - це захоплююче дійство, котре варте нашої з Вами уваги!

Повний фотозвіт можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.