Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні мотопили система AK

НОВИНКАMSA 60 C-B SET

Акумуляторна ланцюгова пила MSA 60 C в комплекті з акумулятором AK 20 і стандартним зарядним пристроєм AL 101

Загальні відомості

Якщо ви хочете використовувати акумуляторну пилу STIHL MSA 60 C для приватного садівництва та догляду за прибудинковою територією або для ручних робіт і ще не маєте акумулятора та зарядного пристрою від STIHL Система АКможна вибрати цей комплект. Ви отримуєте універсальний MSA 60 C разом з літій-іонним акумулятором STIHL AK 20 і стандартним зарядним пристроєм STIHL AL 101. З легкою пилою MSA 60 C ви можете легко зрізати гілки з дерев і кущів або зрізати та обробити лежачу деревину. Ця пила настільки тиха, що ви можете використовувати її без засобів захисту органів слуху та у чутливих до шуму місцях, наприклад у житлових районах. Завдяки роботі без викидів ви можете працювати з ним навіть у закритих приміщеннях.

З набором для різання 30 см, який стандартно постачається з ланцюгом 1/4" P Picco Micro 3 (PM3) і направляючою STIHL Rollomatic E Mini шини, ви отримуєте надійніше чистий зріз і можете безперервно регулювати швидкість за допомогою важеля керування.

Оптимальний баланс, вбудований швидкий натягувач ланцюга STIHL і система керування з вібраційною м'якою рукояткою з ергономічним важелем забезпечують великий комфорт і високу ергономічність.Додаткова гальмівна система QuickStop Super дозволяє вам швидко активуйте ланцюгове гальмо в будь-якому робочому положенні Завдяки прозорому масляному баку ви можете стежити за рівнем масла Під час зберігання або транспортування STIHL MSA 60 C-B ви можете зафіксувати акумулятор у проміжне положення.Тому батарея міцно вставлена ​​в гер ät fixedбез замикання контактів для потоку струму.

У нашому огляді часу роботи акумулятора STIHL і часу заряджання ви можете побачити, скільки часу ви можете працювати з акумуляторною бензопилою STIHL MSA 60 C-B і скільки часу потрібно для використання акумулятора завантаження.

14 999 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Об'єм мастильного бака 110 см³
Вага 1) 2,9 кг
Номінальна напруга 36 В
Рівень звукового тиску 2) 83 дБ(А)
Рівень потужності звуку 3) 94 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 2) 3,2/3,4 м/с²

1) Без акумулятора, з шиною та ланцюгом
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon el / mk / sq / sr / uk 05.09.2022