Безпосередній вибір продукції: Акумулятори та зарядні пристрої для системи AP

Акумуляторна батарея AP 500 S

Батареї AP 500 S: гнучке акумуляторне рішення для саду, ландшафту та догляду за деревами

Загальні відомості

Система STIHL AP допоможе вам виконувати щоденні завдання з догляду за садом, ландшафтом і деревами. Правильно підібрані літій-іонні акумулятори AP допоможуть вам використовувати акумуляторні інструменти STIHL навіть для складної роботи. Чотири світлодіодні індикатори інформують вас про стан зарядки акумулятора. Завдяки новій технології Power Laminate акумулятор STIHL AP 500 S пропонує вдвічі більше можливих циклів заряджання порівняно з попередніми акумуляторами STIHL. Потужність також була знову збільшена порівняно з AP 300 S від STIHL.

STIHL AP 500 S з номінальною напругою 36 В можна заряджати за допомогою швидкісних зарядних пристроїв STIHL AL 301 і STIHL AL 500 або стандартного зарядного пристрою STIHL AL 101.

Усі акумуляторні інструменти в системі STIHL AP розроблені для професійних користувачів і для щоденного використання навіть за несприятливих погодних умов. Тому вони випробували захист від бризок води. Ефективність доведена вимогливими внутрішніми випробуваннями. Випробування бризками води базується, серед іншого, на стандарті IPX4.

14 958 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

AP 500 S

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Номінальна напруга 36 В
Вага акумулятора 2 кг
Енергоємність 1) 337 Вт⋅год
Ємність згідно IEC 61960 8,8 А-год
Номінальна ємність одного елемента (згідно специфікації виробника) 9,36 А-год
Акумуляторна технологія LITHIUM-ION

1) Ємність згідно специфікації виробника акумуляторних елементів. Для збільшення терміну служби, енергетична ємність акумуляторної батареї може бути меншою.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon International 04.04.2022