Безпосередній вибір продукції: Акумулятори та зарядні пристрої для системи AP

Зарядний пристрій AL 301-4

Багатопортовий зарядний пристрій AL 301-4: заряджайте до 4 акумуляторів послідовно

Загальні відомості

Якщо ви часто працюєте з акумуляторними інструментами, вам також потрібно регулярно заряджати акумулятори. Щоб у вас завжди було достатньо заряджених акумуляторів від системи STIHL AP, готових до використання, ви можете встановити багатопортовий зарядний пристрій STIHL AL 301‑4 у вашому автомобілі або на стіні у вашій майстерні чи офісі. Зарядний пристрій може послідовно заряджати до 4 акумуляторів STIHL AP.

Оскільки зарядний пристрій STIHL AL 301‑4 для мобільного зарядного пристрою STIHL AL 301‑4 добре збалансовує час заряджання та використання мережі, а також він надзвичайно простий у використанні, ви можете використовувати цей пристрій як підтримку майже в будь-якій ситуації на роботі. Оскільки це перша багатопортова зарядна система, яка була спеціально розроблена для використання в транспортних засобах, ми приділили особливу увагу надійній конструкції та успішному управлінню енергією. Для швидкого огляду ви можете відобразити всі стани заряду акумулятора одним натисканням кнопки.

11 772 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

AL 301-4, Mehrfachladegerät

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Напруга електроживлення 220-240 В
Зарядний струм 6,5 A
Номінальний струм споживання 2,3 A
Вага 1) 4,4 кг
Споживана потужність 0,3 кВт

1) 0

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon International 08.03.2023