Безпосередній вибір продукції: Система AS

SEA 20

Ручний акумуляторний пилосос

Загальні відомості

З практичним акумуляторним ручним пилососом STIHL SEA 20 ви можете швидко та легко очистити невеликі площі. Ручний пилосос STIHL SEA 20 працює від літій-іонного акумулятора системи STIHL AS , щоб ви могли використовувати його для очищення нескладно, бездротово та тихо. Дуже потужний ручний пилосос 10 В від STIHL є легким і ергономічним у використанні.
На зручній м’якій ручці ви можете зручно натискати кнопку запуску та тримати STIHL SEA 20 безпечно в руках. Рішення з фіксацією кнопки вмикання дозволяє безперервно працювати без необхідності утримувати кнопку увімкнення натиснутим. Безпосередньо за всмоктувальним соплом гнучка неповоротна заслінка надійно утримує всмоктуваний бруд у збірному контейнері. Легко спорожнювати та чистити контейнер. Двоступенева система фільтрації забезпечує дуже високу продуктивність фільтра, її можна легко очистити та використовувати повторно.
Не залишиться жодного буруду – універсальне застосування навіть у важкодоступних місцях завдяки різноманітним аксесуарам. У сумці для зберігання, яка також постачається з петлею для підвішування, ви можете зберігати акумуляторний ручний пилосос STIHL SEA 20, щоб заощадити простір між роботами.

3 499 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

SEA 20

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Вага без акумулятора 1,1 кг
Номінальна напруга 10,8 В
Максимальне розрядження 80 мбар
Час роботи від акумулятора AS2 1) до 14 хв.
Пропускна потужність 1.026 л/хв
Об'єм контейнера 0,75 л

1) Зазначений час роботи на одному заряді батареї є довідковими значеннями та може відрізнятися залежно від умов використання

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

SEA 20

Серійне оснащення

 • LED-індикатор заряду Zoom
  LED-індикатор заряду

  Під час роботи або зарядки інструменту легко можна дізнатися поточний рівень заряду, просто натиснувши на кнопку. Чотири світлодіода червоним або зеленим кольором показують ступінь заряду.

 • Зворотній клапан Zoom
  Зворотній клапан

  Зворотний клапан, розташований безпосередньо за всмоктувальним соплом, надійно утримує зібраний бруд у контейнері від висипання.

 • Керування однією рукою, ручка з покриттямSoftTouch Zoom
  Керування однією рукою, ручка з покриттямSoftTouch

  Ергономічна ручка з приємним на дотик покриттям SoftTouch. Керування пристроєм здійснюється легко і зручно. Важіль газу можна зафіксувати в будь-якому положенні між холостим і повним газом. Переваги цієї опції відчуваються під час тривалої роботи. Адже Вам не потрібно натискати на важіль газу чи навіть тримати пилосос в руці.

 • М'яка ручка Zoom
  М'яка ручка

  М'яка ручка поглинає частину вібрації тому що дуже зручно лежить у долоні (див. ілюстрацію).

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon el / sr / uk 17.08.2022