Безпосередній вибір продукції: Лінійка AI
Акумуляторні рішення

Акумуляторні рішення

для невеликих садів

Інструменти акумуляторної лінійки AI забезпечують швидке та просте користування - найкраще оснащення для вашої роболти в саду. Мала вага та вбудований акумулятор полегшує експлуатацію інструменту. А ще, ці бездротові вироби не вимагають суттєвої підготовки перед використанням!

Система з вбудованим акумулятором STIHL – ідеальне поєднання простоти та надійності

Акумуляторна садова техніка вже давно довела свою функціональність, практичність та витривалість. Її все частіше купують приватні користувачі, щоб полегшити роботи у саду та спростити догляд за газоном. У каталозі німецького бренду STIHL представлено інструменти з вбудованим акумулятором: тримери, мотоножиці, повітродувки. Стильний дизайн, невелика вага та простота експлуатації – основні переваги цього класу техніки.

Пристрої із вбудованим акумулятором STIHL: короткий огляд технічних характеристик

Компанія STIHL прагне створювати інструменти максимально високої якості, тому кілька років тому було відкрито новий сучасний дослідний центр із акумуляторних технологій. У 2019 році бренд презентував перші акумулятори власного виробництва та техніку, укомплектовану ними.

Мотоножниці, повітродувки та мотокоси з акумулятором вирізняються компактністю та ергономічністю. Агрегати призначено для виконання нескладних садових робіт на присадибній ділянці. Головні експлуатаційні характеристики:

  • низький рівень шумового забруднення;
  • відсутність випускних газів;
  • мінімальна вібрація під час роботи.

Літій-іонні батареї, якими обладнано пристрої, не мають ефекту пам’яті, тому їх можна заряджати короткими періодами. Тести у лабораторіях підтвердили, що часткове заряджання акумулятора навіть піде йому на користь. Батарея, розряджена до 50 % і потім повністю заряджена, прослужить навіть довше.

Простота експлуатації та догляду – ще один значний плюс техніки з вбудованим акумулятором. Пристрої не потребують тривалої підготовки до старту роботи, а для заряджання акумулятора необхідно лише підключити інструмент до розетки.

Про поточний стан батареї сповіщають світлодіоди на передній панелі. Вони можуть показувати як рівень заряду акумулятора, так і наявність несправності в роботі пристрою чи акумулятора. Саморозрядження становить не більше 3 % на рік.

Швидкість зарядки:

  • мотоножиці HSA 45 – 45 хв/210 хв (80 % /100 %);
  • мотокоса (тример) FSA 45 – 45 хв/210 хв (80 % /100 %);
  • повітродувка BGA 45 – 210 хв/300 хв (80 % /100 %).

Батареї можна заряджати кілька сотень разів без помітної втрати ємності.

Де купити інструменти STIHL із вбудованим акумулятором: інструкція для нового клієнта

За продаж техніки німецького бренду STIHL на території України відповідають офіційні дилери. Адреси всіх 460 магазинів можна знайти на мапі, опублікованій на нашому сайті. Тільки дилери можуть гарантувати придбання сертифікованого товару найвищої якості. Виробник установлює єдину рекомендовану ціну на всі інструменти, тому «накручування» вартості можна не боятися.

У дилерських магазинах клієнти отримують розгорнуті консультації, допомогу у виборі інструментів, поради про правильну експлуатацію техніки. Там же можна здати пристрої на гарантійне та сервісне обслуговування. Співробітники дилерських магазинів проходять навчання у центрах STIHL та постійно підвищують кваліфікацію, щоб виконувати ремонт максимально якісно. Якщо потрібно замінити деталь, її замовляють на найбільшому складі в Україні, тому затримок не буде.

На нашому сайті можна прочитати про технічні характеристики інструментів, порівняти окремі моделі. Заповнивши спеціальну форму, клієнти оформлюють передзамовлення у дилерів та домовляються про умови доставки. Звертайтеся!