Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні мотопили

НОВИНКАMSA 300 C-O

Акумуляторна ланцюгова пила MSA 300: професійна система AP

Загальні відомості

STIHL MSA 300 — перша акумуляторна пила, розроблена спеціально для професійної роботи. Повна електрична потужність 3,0 кВт перетворюється на швидкість ланцюга до 30 м/с завдяки потужному акумулятору STIHL AP 500 S, розробленому для цієї пили. Разом із пильним ланцюгом RS Pro та направляючою шиною Light 04 це забезпечує високу продуктивність різання з меншою вагою. Професіонали, які працюють із STIHL MSA 300, також вражені атмосферостійкою та міцною конструкцією.

Щоб максимально спростити технічне обслуговування та чищення акумуляторної ланцюгової пилки MSA 300, доступ до фільтра особливо простий завдяки сервісній кришці. STIHL MSA 300 — це перша пила від STIHL, яка має панель управління та оповіщення, за допомогою якої ви можете отримати всі ключові дані та інформацію про свою пилку.


Усі акумуляторні інструменти в системі STIHL AP розроблені для професійних користувачів і для повсякденного використання навіть за несприятливих погодних умов. Пристрої також мають захист від бризок води з усіх боків, що підтверджено внутрішніми тестами. Захист від бризок води STIHL MSA 300, який уже підтверджено внутрішніми випробуваннями, також сертифіковано відповідно до класу захисту IPX4.

Комфортна робота: STIHL MSA 300 C-O з датчиком масла

 • Направляюча шина Light04 + високоефективний ланцюг 23 RS Pro
 • Антивібраційна система
 • Датчик рівня ланцюгового масла
 • Продуктивність на рівні бензинових MS241/MS261*


Звалювання, обрізка гілок і розпилювання невеликих і середніх дерев: завдяки акумуляторній ланцюговій пилці MSA 300 C-O від STIHL ландшафтні дизайнери, фахівці в лісовому господарстві та муніципалітети можуть виконувати ці завдання особливо ефективно. 3 робочі програми (Eco, валяння та обрізка сучків) налаштовують пилу для відповідних застосувань. Крім того, датчик мастила постійно вимірює доступну кількість мастила для ланцюга і таким чином допомагає вам працювати ефективніше.

Примітка: ця акумуляторна ланцюгова пила може працювати лише з акумулятором STIHL AP 500 S і повним набором функцій. Використання інших акумуляторів STIHL не гарантує використання всіх функцій або максимально можливої ​​продуктивності пиляння.

26 759 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Довжина шини 40 см
Об'єм мастильного бака 310 см³
Вага 4,5 кг
Номінальна напруга 36 В
Вага 1) 5,4 кг
Рівень звукового тиску 2) 93 дБ(А)
Рівень потужності звуку 3) 104 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 2) 2,6/2,8 м/с²

1) Без акумулятора, з шиною та ланцюгом
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Серійне оснащення

 • Флісовий фільтр Zoom
  Флісовий фільтр

  ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ДЕТАЛЕЙ МОТОРА. Флісовий повітряний фільтр сепарує тирсу, дрібний пил і бруд з потоку повітря. Завдяки цьому охолоджувальні елементи електронного блоку керування та деталей мотору залишаються чистими протягом тривалого часу. Флісовий повітряний фільтр можна легко та ефективно очистити за допомогою STIHL Varioclean і використовувати повторно. Очищення слід проводити регулярно, при інтенсивному використанні - щомісяця.

 • 3 режими роботи Zoom
  3 режими роботи

  Завжди оптимальний режим роботи. Для ефективного використання акумуляторної пили MSA 300 С-О можна вибрати один із трьох режимів роботи в залежності від завдання. Режим «Eco»: Оптимальний режим, що забезпечує тривалий час роботи для розпилювання стовбурів малого діаметру, швидкість ланцюга 20 м/с. Пила працює зі зниженою потужністю для максимальної економії заряду акумулятора. Режим «Універсальний»: Точне керування під час звалювання, різання по довжині із максимальною потужністю, швидкість ланцюга 24 м/с. Забезпечує плавне та потужне пиляння. Режим «Обрізка гілок»: особливо висока швидкість руху ланцюга для точного різання до 30 м/с. Вибір режимів відбувається за допомогою сенсорної панелі.

 • Функція плавного регулювання обертів Zoom
  Функція плавного регулювання обертів

  ДЛЯ ЕРГОНОМІЧНОЇ РОБОТИ. Регулятор з функцією потенціометра дозволяє плавно регулювати швидкість обертів акумуляторної ланцюгової пили і, таким чином, легко контролювати і підлаштовувати потужність різу відповідно до завдань.

 • Сенсор рівня ланцюгового масла Zoom
  Сенсор рівня ланцюгового масла

  ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РІВНЯ МАСТИЛА. Світлодіодний індикатор датчика мастила інформує вас про необхідність заправлення ланцюгового мастила. Якщо світлодіод світиться червоним кольором, це означає, що на ланцюг подається занадто мало мастила. Якщо подача мастила достатня, світлодіод не світиться.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon el / sr / uk 30.03.2023