Безпосередній вибір продукції: Приладдя для мотопил
Приладдя для мотопил

Приладдя для догляду та роботи з мотопилами

Правильний догляд, впевнена робота

Навіть найсучасніша техніка, виготовлена за передовими технологіями, потребує ретельного догляду. Тому ми розробили міцний інструмент для догляду за ріжучою гарнітурою та допоміжні приладдя для комфортної роботи з мотопилами. Якщо Ви регулярно користуєтесь напилком, контрольними калібрами і приладдям для заточування STIHL, то Ви можете бути впевненими, що ріжуча гарнітура Вашого інструменту завжди у відмінному стані.

Модель Ціна
Лазер 2-в-1 2 749 грн*
Інструмент для чистки шини 767 грн*
Сумка для мотопил 1 442 грн*
Футляр для мотопил 2 036 грн*

Приладдя для мотопил STIHL: все, що може знадобитися в роботі

Мотопили STIHL - це складна високотехнологічна техніка, яка потребує правильного догляду. Приділяючи увагу очищенню, заточуванню, калібруванню і правильному зберіганню агрегатів, ви продовжите термін їх експлуатації і зможете уникнути ремонту.

Німецька компанія STIHL (»Штиль") виготовляє не тільки висококласні мотопили, а й інструменти для догляду за ріжучою гарнітурою, всілякі додаткові приладдя. Купуючи комплект обладнання STIHL за єдиною рекомендованою ціною, Ви отримуєте ідеально поєднуються між собою елементи найкращої якості.

Лазер 2-в-1: вказує напрямок і вимірює довжину

Валка дерев багатьом здається непосильним завданням, але якщо озброїтися лазером STIHL, впоратися з нею набагато простіше. Невеликий пристрій встановлюється безпосередньо на мотопилу і точно вказує напрямок падіння дерева. Завдяки цьому робота стає безпечнішою і продуктивнішою.

Крім того, лазер 2-в-1 може використовуватися як допоміжний вимірювальний пристрій при розкряжуванні (розмір розкряжування – 25-100 см). Цей пристрій має невелику вагу, швидко кріпиться до бензопили за допомогою спеціального утримувача.

Інструмент для чищення шини: забудьте про нерівності і задирки

Шина-одна з найважливіших деталей бензопили, оскільки саме на неї надівається ріжучий ланцюг. В процесі активної експлуатації на шині можуть з'явитися дрібні нерівності і задирки. Будь-які деформації позначаються на якості роботи і можуть стати причиною великої поломки.

Позбутися від нерівностей і задирок дозволяє спеціальний інструмент для чищення STIHL. Напилок зроблений із загартованої сталі, а тримач – з міцного полімеру. Користуватися пристосуванням для чищення просто.

Сумка для бензопили: безпечне зберігання

Зберігати і транспортувати мотопилу найкраще в спеціальній сумці. Вона виконана з міцного, стійкого до зносу і забруднень матеріалу, має застібку-блискавку, невелику внутрішню кишеню і зручні ручки. Сумка ідеально підходить для мотопил з довжиною шини менше 45 см.

Футляр для мотопил: максимально зручне транспортування і зберігання

Щоб забезпечити максимальну безпеку при транспортуванні і тривалому зберіганні мотопили, варто обзавестися футляром. Кофр яскраво-оранжевого кольору виконаний з ударостійкого пластику, Підходить для всіх акумуляторних і бензинових мотопил з довжиною шини до 45 см.

Інші приладдя для мотопил STIHL

Робота і обслуговування техніки STIHL будуть комфортніше, якщо придбати:

  • зносостійкий Подовжувач кабелю;
  • Подовжувач захисту ланцюга;
  • верстат для заточування;
  • набір струбцин;
  • коробка для зберігання ланцюга.

Компанія STIHL пропонує все це і багато іншого за демократичною ціною. Актуальний каталог всіх товарів представлений на нашому сайті.

Вибір і покупка приладдя для мотопил STIHL в Україні

Придбати агрегати STIHL, приладдя, витратні матеріали та комплектуючі можна в мережі офіційних дилерських магазинів. Німецький бренд співпрацює в Україні з 460 магазинами, які реалізують якісні товари за максимально вигідною ціною.

Представники дилерської мережі не тільки допомагають вибрати товар і дають розгорнуті консультації, а й виконують сервісне та гарантійне обслуговування. Ретельний професійний ремонт проводиться в короткі терміни, оскільки дилери отримують запчастини з найбільшого складу в країні.

На цьому сайті ви знайдете адреси всіх дилерських магазинів STIHL, ознайомитеся з асортиментом агрегатів і приладдя до них, зможете задати питання. Звертайтеся, ми будемо раді допомогти!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.