Безпосередній вибір продукції: Висоторізи
Висоторізи STHIL - інтелектуальні рішення для спеціальних завдань

Висоторізи STHIL - інтелектуальні рішення для спеціальних завдань

Зручний інструмент для догляду за кроною дерев

Високопродуктивні акумуляторні, електричні та бензинові висоторізи дозволяють зручно доглядати за деревами просто стоячи на землі. Відмінна ергономіка та оптимальне розташування центру ваги висоторізів STIHL дозволяють, легко й точно виконувати роботи з догляду за кроною дерев.

Висоторізи STIHL: догляд за кронами дерев без проблем

Доглянутий сад-це візитна картка власника присадибної ділянки. Однак регулярна підрізання дерев може викликати чималі складності, особливо якщо насадження високі і з густою кроною. Без надійного і потужного інструменту тут не обійтися.

Німецька компанія STIHL (»Штиль") сконструювала лінійку вузькоспеціалізованої техніки, призначеної для догляду за садом і живими огорожами, – висоторізи. Доступні моделі з бензиновими, акумуляторними та електричними двигунами. Штанга може бути цілісною або телескопічною.

Висоторіз для обрізки дерев STIHL: важливі характеристики

Високопродуктивні і ергономічні висоторізи дозволяють обрізати дерева стоячи на Землі завдяки наявності довгої штанги. На верхньому кінці штока закріплена шина з ріжучим ланцюгом, а на нижньому-двигун і елементи управління. Продумане до дрібниць розташування всіх елементів створює оптимальний центр ваги. Користуватися висоторізами STIHL просто і зручно.

Інженери STIHL розробили три типи пристроїв:

  • Електричний. Працюють від електромережі, комплектуються м'якою ручкою і пристосуванням для розвантаження мережевого кабелю від натягу. Підходять для використання в місцях з нормованим рівнем шуму.
  • Акумуляторний. Живлення техніки забезпечують ультрасучасні літій-іонні батареї. Пристрої відрізняються мінімальною вібрацією і незначним шумовим забрудненням.
  • Бензиновий. Потужні і мобільні агрегати, які можна використовувати на віддалених ділянках. Серійно комплектуються економічним двигуном, системою легкого запуску STIHL ErgoStart.

Висоторіз телескопічний STIHL: короткий опис доступних моделей

У каталозі компанії STIHL 2020 року представлено кілька телескопічних висоторізів. Їх застосування в домашньому і комунальному господарствах на порядок покращує якість робіт. Діапазон довжини штанги - 270-390 см.Таким чином, оператор може обрізати гілки і обробляти крону дерев на висоті до 5 метрів.

Телескопічною штангою укомплектовані наступні моделі висоторізів STIHL:

  • НТ 103;
  • НТ 133;
  • НТА 85.

Висоторіз ручний STIHL і додаткові приладдя до нього

Для більш комфортної роботи протягом тривалого часу рекомендовано користуватися ранцевою системою. Ремені регулюються відповідно до зростання, що дозволяє працювати з малими витратами сил.

Доповнити ранцеву систему можна кріпленням для телескопічної штанги. Воно надівається на ремінь одним рухом і так само легко знімається. Корисними будуть кутові редуктори і підставка для запобігання контакту акумулятора з грунтом.

Купити висоторіз STIHL за вигідною ціною: пропозиції від дилерських магазинів

Оригінальна техніка STIHL продається тільки через мережу офіційних дилерських магазинів, яких в Україні налічується понад 460. У точках реалізації можна придбати не тільки висоторізи, а й комплектуючі, Витратні матеріали, аксесуари та уніформу.

У мережі офіційних дилерів STIHL здійснюються сервісне обслуговування та гарантійний ремонт. В якості виконання робіт можете не сумніватися, оскільки співробітники магазинів проходять профільне навчання і користуються послугами найбільшого складу запчастин в Україні.

На нашому сайті є карта з адресами всіх магазинів дилерської мережі STIHL, тому знайти найближчий не складе труднощів. Крім цього, ви зможете ознайомитися з технічними характеристиками всіх товарів і цінами на них, зробити попереднє замовлення з доставкою і забрати покупку в офіційній точці продажу STIHL.

Готові відповісти на питання, що цікавлять!