29 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Легкий професійний висоторіз із телескопічною штангою


Бензиновий висоторіз HT 105: Легкий професійний висоторіз із телескопічною штангою


Бензиновий висоторіз STIHL HT 105 оптимальне рішення для професійногодогляду за деревами в садівництві та комунальних господарствах. За допомогою цього висоторіза ви без зайвих зусиль зможете ефективно прибрати відмерлі чи зламані гілки, а також обрізати фруктові дерева. Висоторіз є достатньо потужним, але при цьому має низький рівень викидів. Швидкий та зручний запуск двигуна забезпечує ручний паливний насос у поєднанні з автоматичною декомпресією.


Легкий але водночас міцний магнієвий корпус захищає під час тривалої експлуатації та забезпечує невтомну роботу. Ви можете використовувати STIHL HT 105 безпечно та комфортно, тому що в багатофункціональній ручці всі елементи управління двигуном легкодоступні. Професійний телескопічний вал є жорстким у наведенні, тому його можна використовувати цілеспрямовано.  Завдяки швидкому регулюванню ви можете легко відрегулювати його на різні робочі висоти або скласти для транспортування. Таким чином, HT 105 досягає загальної довжини від 270 см до 390 см. Гілки висотою до 5 мможна легко зрізати.


До міцного магнієвого корпусу прикріплено гачок для розгалуження, який можна використовувати як практичний гачок для тряски та штовхання. Бічний викид стружки запобігає забиванню. Кришка ланцюгового колеса з вирівнювальною планкою використовується для цілеспрямованого кріплення високої пилки для гілок для точних різів. Фіксується накидною гайкою.


Для досягнення максимальної ефективності різання ви можете використовувати бензиновий секатор STIHL HT 105 із ножем 1/4” Пильний ланцюг P, наприклад, з пильним ланцюгом STIHL 1/4" P Picco Micro 3 (PM3), 1,1 мм.


Ергономічний м'який плечовий ремінь забезпечує кращий розподіл ваги під час роботи з STIHL HT 105. Антивібраційна система STIHL також розвантажує ваші м'язи та суглоби.

HT 105

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Двигун 4-MIX STIHL
Двигун 4-MIX STIHL
Телескопічний шток
Телескопічна штанга
Антивібраційна система
Антивібраційна система

Технічні характеристики

Довжина шини30 см
Робочий об’єм31,4 см³
Потужність1,05 кВт
Вага7,9 кг 1)
Рівень акустичного тиску92 дБ (A) 2)

Обслуговування та поради