Безпосередній вибір продукції: Бензинові та електричні висоторізи

HT 105

Легкий професійний висоторіз із телескопічною штангою

Загальні відомості

Бензиновий висоторіз HT 105: Легкий професійний висоторіз із телескопічною штангою

Бензиновий висоторіз STIHL HT 105 оптимальне рішення для професійногодогляду за деревами в садівництві та комунальних господарствах. За допомогою цього висоторіза ви без зайвих зусиль зможете ефективно прибрати відмерлі чи зламані гілки, а також обрізати фруктові дерева. Висоторіз є достатньо потужним, але при цьому має низький рівень викидів. Швидкий та зручний запуск двигуна забезпечує ручний паливний насос у поєднанні з автоматичною декомпресією.

Легкий але водночас міцний магнієвий корпус захищає під час тривалої експлуатації та забезпечує невтомну роботу. Ви можете використовувати STIHL HT 105 безпечно та комфортно, тому що в багатофункціональній ручці всі елементи управління двигуном легкодоступні. Професійний телескопічний вал є жорстким у наведенні, тому його можна використовувати цілеспрямовано.  Завдяки швидкому регулюванню ви можете легко відрегулювати його на різні робочі висоти або скласти для транспортування. Таким чином, HT 105 досягає загальної довжини від 270 см до 390 см. Гілки висотою до 5 мможна легко зрізати.

До міцного магнієвого корпусу прикріплено гачок для розгалуження, який можна використовувати як практичний гачок для тряски та штовхання. Бічний викид стружки запобігає забиванню. Кришка ланцюгового колеса з вирівнювальною планкою використовується для цілеспрямованого кріплення високої пилки для гілок для точних різів. Фіксується накидною гайкою.

Для досягнення максимальної ефективності різання ви можете використовувати бензиновий секатор STIHL HT 105 із ножем 1/4” Пильний ланцюг P, наприклад, з пильним ланцюгом STIHL 1/4" P Picco Micro 3 (PM3), 1,1 мм.

Ергономічний м'який плечовий ремінь забезпечує кращий розподіл ваги під час роботи з STIHL HT 105. Антивібраційна система STIHL також розвантажує ваші м'язи та суглоби.

30 429 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

HT 105

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Довжина техніки 30 см
Робочий об'єм 31,4 cм³
Потужність 1,05/1,4 кВт/к.с.
Вага 1) 7,9 кг
Шина Rollomatic, довжина 30 см
Рівень звукового тиску 2) 108 дБ(A)
Рівень вібрації зліва 3) 5 м/с²
Об'єм бака 0,53 л
Кількість обертів Pmax 8.000 об.
Рівень вібрації справа 3) 5,5 м/с²
Крок ланцюга 1/4 " P
Ширина пазу шини 1,1
Загальна довжина 4) 270-390 см

1) 1) без паливно-мастильної суміші, без шини та ланцюга
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) Із ріжучою гарнітурою

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

HT 105

Серійне оснащення

 • Двигун 4-MIX STIHL Zoom
  Двигун 4-MIX STIHL

  Поєднує переваги 2-тактового й 4-тактового двигуна. Менше вихлопних газів, не потребує періодичної заміни мастила, має спокійне звучання. Відмінне тягове зусилля і більший крутний момент.

 • Телескопічна штанга Zoom
  Телескопічна штанга

  За допомогою телескопічної штанги довжиною від 2,7 до 3,9 м можна без зусиль зрізати гілки на висоті до 5 м від землі. І Вам не знадобиться ані дробина, ані інший підйомний пристрій.

 • Антивібраційна система Zoom
  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon uk 22.04.2022