Безпосередній вибір продукції: Бензопили для бетону

STIHL GS 461

Розрізання бетону, каменю і чавунних труб, наскрізне врізання в стіни

Загальні відомості

Потужна бензопила для бетону (4,3 кВт) з міцним алмазним ланцюгом і подачею води для ручного розрізання таких будівельних матеріалів як бетон і природний камінь, а також труб і цегляної кладки. Оснащена двигуном STIHL 2-MIX і довговічною системою фільтрації повітря з фільтром HD2. Для зв'язування пилу, охолодження, змащування та очищення шини й ланцюга використовується вода. Ідеально підходить для демонтажу, реконструкції і переоснащення будівель.

64 989 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

GS 461

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Робочий об'єм 76,5 cм³
Потужність 4,3/5,8 кВт/к.с.
Рівень звукового тиску 1) 105 дБ(А)
Рівень гучності 1) 115 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 2) 4,5/4 м/с²
Кількість обертів Pmax 9.800 Um
Вага 3) 7,6 кг
Шина Rollomatic, довжина 40 см
Крок ланцюга 3/8 "
Об'єм бака 0,78 l

1) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) без паливно-мастильної суміші, без шини та ланцюга

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

GS 461

Серійне оснащення

 • Алмазний ланцюг 36 GBM Zoom
  Алмазний ланцюг 36 GBM

  Попередньо заточені алмазні сегменти ланцюга дозволяють GS 461 відразу працювати на повну потужність. Заточувати сегменти ланцюга перед роботою не потрібно. Кожна ланка ланцюга, що виготовляється компанією STIHL, доповнена алмазним сегментом, що забезпечує високу швидкість розрізання. Конструкція ланцюга з випуклими ланками призначена для зменшення вібрації.

 • Шина Rollomatic G Zoom
  Шина Rollomatic G

  Шина, а також ведуча зірочка промиваються усередині водою. Форсунки, розташовані в кришці ланцюгової зірочки, направлені вперед. У процесі роботи це захищає користувача від потрапляння на нього бризок бруду. Крім того, шина оснащена додатковим отвором для відведення води, призначеного для збільшення шляху води по загартованій смужці ковзання.

 • Штуцер для підключення води Zoom
  Штуцер для підключення води

  Штуцер для підключення води розташований безпосередньо на пристрої і за необхідністю може бути встановлено вище. Це значно спрощує підведення води і захищає штуцер від забруднення, якщо пристрій стоїть на землі. Подача води необхідна для очищення, зв'язуванні пилу, а також для охолодження і змащування шини і ланцюга.

 • Кришка ланцюгової зірочки з подачею води Zoom
  Кришка ланцюгової зірочки з подачею води

  Подача води для ефективного промивання пристрою здійснюється через кришку ланцюгової зірочки. Вода проходить під кришкою ланцюгової зірочки і потім знову направляється в канал, утворюючи замкнений цикл.

 • Ґумовий захисний кожух Zoom
  Ґумовий захисний кожух

  Ґумовий захисний кожух захищає корпус двигуна від пошкоджень, які можуть виникнути в момент повного занурення шини в процесі розрізання стіни.

 • Двигун STIHL 2-MIX Zoom
  Двигун STIHL 2-MIX

  STIHL GS 461 оснащено сучасним двигуном 2-MIX із чотириканальною технологією і низьким рівнем викидів. В залежності від режиму експлуатації економить до 20% палива у порівнянні з 2-тактовими двигунами STIHL такого ж об'єму. За рахунок зменшення втрат заряду під час продувки камери згоряння утворюється менше викидів і знижується навантаження на навколишнє середовище Крім того, двигун 2-MIX має високий обертальний момент у широкому діапазоні обертів двигуна.

 • Антивібраційна система Zoom
  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку помітно знижується. (див. ілюстрацію).

 • Декомпресійний клапан Zoom
  Декомпресійний клапан

  Декомпресійний клапан під час запуску двигуна випускає частину стисненої суміші з циліндра. У результаті цього необхідне для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Це полегшує роботу користувачу і продовжує термін служби системи запуску в цілому за рахунок зменшення навантаження на її деталі (див. ілюстрацію).

 • Довговічний повітряний фільтр Zoom
  Довговічний повітряний фільтр

  Довговічна система фільтрації представляє собою фільтр HD2, призначений для ефективного очищення повітря, в т.ч. від дрібного пилу. Для чистки HD2-фільтра пропонується спеціальний спрей STIHL. В якості альтернативи можна використовувати мильний розчин або воду з додаванням оцету. За фільтром HD2 встановлений додатковий фільтр, котрий вловлює найдрібніші часточки і захищає карбюратор від пилу. Це дозволяє суттєво збільшити міжсервісні інтервали і максимально захистити двигун від зношування.

 • Бічне натягування ланцюга Zoom
  Бічне натягування ланцюга

  Бічне натягування ланцюга і гайки, що захищені від загублення завдяки спеціальному кріпленню, дозволяють без зусиль замінити або підтягнути ланцюг із зовнішньої сторони.

 • STIHL ElastoStart Zoom
  STIHL ElastoStart

  Пускова ручка ElastoStart значно полегшує запуск двигуна. Спеціальна пускова ручка забезпечує рівномірний пуск без різких рухів. Вбудований амортизаційний елемент вирівнює перепади навантаження, які виникають під час запуску пристрою. При цьому тросик є надзвичайно зносостійким.

 • Паливний бак із кришкою, що легко відкривається. Zoom
  Паливний бак із кришкою, що легко відкривається.

  Можливість відкривати і закртвати паливний бак без допоміжного інструменту і зайвих незручностей. Додатковий захист від пилу.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Документація

Інструкція з експлуатації

Мова Дата Посилання
manual icon uk 05.08.2021